19 Haziran 2018 Salı 05:52
 
  • 4,710 TL

  • 5,480 TL

  • 195,00 TL

  • 93.043

Öncekiler Sonrakiler

VALİ YARDIMCILARINA VEDA YEMEĞİ

Vali yardımcılarına veda yemeği
07 Eylül 2017 Perşembe 12:45

Kocaeli vali yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı'ya Vali vekili Dursun Balaban'ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

2011 yılından buyana Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte iken Manisa  ili Vali Yardımcılığına atanan Abdullah Etil ile 2013 yılından buyana yine Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürüten Osman Sarı’nın Adana ili  Çukurova ilçesi  Kaymakamlığına atanması münasebetiyle Vali Vekili Dursun Balaban’ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine; Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Ekrem Erdoğan, Abdullah Etil, Osman Sarı, emekli Vali Yardımcısı Aziz İnci, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Gebze Kaymakam Vekili ve Çayırova Kaymakamı  Hasan Gözen, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ile daire müdürleri ve çalışma arkadaşları katıldı.

Vali Vekili Dursun Balaban veda yemeğinde yaptığı konuşmalarında; “İki değerli Vali Yardımcımızı bugün uğurluyoruz. Öncelikle yapmış oldukları değerli hizmetlerden ve  çalıştığımız süre içerisinde gösterdikleri yakınlıkları nedeniyle  ilimiz adına teşekkür ediyoruz. Yeni görevlerinin hayırlı olması temennisi ile  başarılar diliyorum “ diyen  Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı’ya üzerinde Osmanlı motiflerinin yer aldığı el işlemesi tabak hediye etti.


Vali Yardımcısı Abdullah Etil ise yaptığı  veda konuşmasında; “Bu yemeği düzenleyen Vali Vekilimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 03.10.2011 tarihinden buyana Kocaeli’de görev yapıyorum. Kocaeli’de bugüne kadar 3 vali ile görev yaptım ve çok değerli vali yardımcıları ile birlikte çalıştım. Hepsinin birikimlerinden ve nezaketlerinden çok şey öğrendim. İlçe Kaymakamlarımızla ve kurumlarla   hiçbir sorun yaşamadan uyumlu bir şekilde Kocaeli’de görev yaptık. Bugün Kocaeli’den ayrılıyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diyen Vali Yardımcısı Abdullah Etil’in konuşmalarının ardından Vali Yardımcısı Osman Sarı ise yaptığı veda konuşmasında;“ Meslek hayatımın en güzel vali yardımcılığı görevini Kocaeli’de geçirdim.  Arkadaşlarımızla hiç sorun
yaşamadan uyumlu ve samimi bir şekilde Kocaeli’ye hizmet etmenin onurunu yaşadık. Hepinize çok teşekkür ediyorum, Adana’da bir kapınızın olduğunu unutmayın.  Hepiniz hakkınızı helal edin.” diyen Vali Yardımcısı Osman Sarı, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen Vali Vekili Dursun Balaban’a ,  vali yardımcılarına, kaymakamlara, kurum müdürleri ile  çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.
Bu haber 1024 defa okundu

DİĞER HABERLER

İYİ Parti, yarın ki mitinge hazırlanıyor

İYİ Parti, yarın ki mitinge hazırlanıyor

..

Şeker gibi bayram ziyareti

Şeker gibi bayram ziyareti

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 12 köy ziyaret ederek, vatandaşların bayramlarını kutladı

53 kişi boğulmaktan kurtarıldı

53 kişi boğulmaktan kurtarıldı

Kocaeli İtfaiyesi KOSKEM cankurtaranları, bayram tatili boyunca Kocaeli sahillerinde 53 vatandaşı kurtardı.

Köylülere koyun yetiştiriciliği anlatılıyor

Köylülere koyun yetiştiriciliği anlatılıyor

İzmit Belediyesi’nce köylülere koyun yetiştiriciliği eğitimleri veriliyor.

“İmar Barışı” bilgilendirmesi yapıldı

“İmar Barışı” bilgilendirmesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Dilovası ilçesinde gerçekleştirilen toplantıda “İmar Barışı” düzenlemesi hakkında bilgilendirme yapıldı

Kocaeli AFAD’dan farkındalık eğitimleri

Kocaeli AFAD’dan farkındalık eğitimleri

Kocaeli AFAD İl Müdürlüğü, son iki ay içerisinde 27 işyerinde 2 bin 291 çalışana afet farkındalık eğitimi verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET