21 Eylül 2018 Cuma 21:39
 
  • 6,289 TL

  • 7,390 TL

  • 242,16 TL

  • 97.988

Öncekiler Sonrakiler

VALİ YARDIMCILARINA VEDA YEMEĞİ

Vali yardımcılarına veda yemeği
07 Eylül 2017 Perşembe 12:45

Kocaeli vali yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı'ya Vali vekili Dursun Balaban'ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

2011 yılından buyana Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte iken Manisa  ili Vali Yardımcılığına atanan Abdullah Etil ile 2013 yılından buyana yine Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürüten Osman Sarı’nın Adana ili  Çukurova ilçesi  Kaymakamlığına atanması münasebetiyle Vali Vekili Dursun Balaban’ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine; Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Ekrem Erdoğan, Abdullah Etil, Osman Sarı, emekli Vali Yardımcısı Aziz İnci, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Gebze Kaymakam Vekili ve Çayırova Kaymakamı  Hasan Gözen, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ile daire müdürleri ve çalışma arkadaşları katıldı.

Vali Vekili Dursun Balaban veda yemeğinde yaptığı konuşmalarında; “İki değerli Vali Yardımcımızı bugün uğurluyoruz. Öncelikle yapmış oldukları değerli hizmetlerden ve  çalıştığımız süre içerisinde gösterdikleri yakınlıkları nedeniyle  ilimiz adına teşekkür ediyoruz. Yeni görevlerinin hayırlı olması temennisi ile  başarılar diliyorum “ diyen  Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı’ya üzerinde Osmanlı motiflerinin yer aldığı el işlemesi tabak hediye etti.


Vali Yardımcısı Abdullah Etil ise yaptığı  veda konuşmasında; “Bu yemeği düzenleyen Vali Vekilimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 03.10.2011 tarihinden buyana Kocaeli’de görev yapıyorum. Kocaeli’de bugüne kadar 3 vali ile görev yaptım ve çok değerli vali yardımcıları ile birlikte çalıştım. Hepsinin birikimlerinden ve nezaketlerinden çok şey öğrendim. İlçe Kaymakamlarımızla ve kurumlarla   hiçbir sorun yaşamadan uyumlu bir şekilde Kocaeli’de görev yaptık. Bugün Kocaeli’den ayrılıyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diyen Vali Yardımcısı Abdullah Etil’in konuşmalarının ardından Vali Yardımcısı Osman Sarı ise yaptığı veda konuşmasında;“ Meslek hayatımın en güzel vali yardımcılığı görevini Kocaeli’de geçirdim.  Arkadaşlarımızla hiç sorun
yaşamadan uyumlu ve samimi bir şekilde Kocaeli’ye hizmet etmenin onurunu yaşadık. Hepinize çok teşekkür ediyorum, Adana’da bir kapınızın olduğunu unutmayın.  Hepiniz hakkınızı helal edin.” diyen Vali Yardımcısı Osman Sarı, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen Vali Vekili Dursun Balaban’a ,  vali yardımcılarına, kaymakamlara, kurum müdürleri ile  çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.
Bu haber 1044 defa okundu

DİĞER HABERLER

Uyarılar işe yaramıyor...

Uyarılar işe yaramıyor...

Dolandırıcılar banka görevlisini hesaba katmayınca yakayı ele verdi

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

.

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’nun düzenlediği ‘Hedef Pazar Strateji Belirleme ve Ticari İstihbarat Bilgilendirme Toplantısı’nda, Kocaelili firmaların en doğru pazar ve zamanda ihracat yapabilmeleri için ‘nokta atışı’ bilgiler paylaşıldı

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET