16 Aralık 2017 Cumartesi 15:59
 
  • 3,868 TL

  • 4,548 TL

  • 156,27 TL

  • 109.330

Öncekiler Sonrakiler

VALİ YARDIMCILARINA VEDA YEMEĞİ

Vali yardımcılarına veda yemeği
07 Eylül 2017 Perşembe 12:45

Kocaeli vali yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı'ya Vali vekili Dursun Balaban'ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

2011 yılından buyana Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte iken Manisa  ili Vali Yardımcılığına atanan Abdullah Etil ile 2013 yılından buyana yine Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürüten Osman Sarı’nın Adana ili  Çukurova ilçesi  Kaymakamlığına atanması münasebetiyle Vali Vekili Dursun Balaban’ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine; Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Ekrem Erdoğan, Abdullah Etil, Osman Sarı, emekli Vali Yardımcısı Aziz İnci, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Gebze Kaymakam Vekili ve Çayırova Kaymakamı  Hasan Gözen, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ile daire müdürleri ve çalışma arkadaşları katıldı.

Vali Vekili Dursun Balaban veda yemeğinde yaptığı konuşmalarında; “İki değerli Vali Yardımcımızı bugün uğurluyoruz. Öncelikle yapmış oldukları değerli hizmetlerden ve  çalıştığımız süre içerisinde gösterdikleri yakınlıkları nedeniyle  ilimiz adına teşekkür ediyoruz. Yeni görevlerinin hayırlı olması temennisi ile  başarılar diliyorum “ diyen  Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı’ya üzerinde Osmanlı motiflerinin yer aldığı el işlemesi tabak hediye etti.


Vali Yardımcısı Abdullah Etil ise yaptığı  veda konuşmasında; “Bu yemeği düzenleyen Vali Vekilimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 03.10.2011 tarihinden buyana Kocaeli’de görev yapıyorum. Kocaeli’de bugüne kadar 3 vali ile görev yaptım ve çok değerli vali yardımcıları ile birlikte çalıştım. Hepsinin birikimlerinden ve nezaketlerinden çok şey öğrendim. İlçe Kaymakamlarımızla ve kurumlarla   hiçbir sorun yaşamadan uyumlu bir şekilde Kocaeli’de görev yaptık. Bugün Kocaeli’den ayrılıyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diyen Vali Yardımcısı Abdullah Etil’in konuşmalarının ardından Vali Yardımcısı Osman Sarı ise yaptığı veda konuşmasında;“ Meslek hayatımın en güzel vali yardımcılığı görevini Kocaeli’de geçirdim.  Arkadaşlarımızla hiç sorun
yaşamadan uyumlu ve samimi bir şekilde Kocaeli’ye hizmet etmenin onurunu yaşadık. Hepinize çok teşekkür ediyorum, Adana’da bir kapınızın olduğunu unutmayın.  Hepiniz hakkınızı helal edin.” diyen Vali Yardımcısı Osman Sarı, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen Vali Vekili Dursun Balaban’a ,  vali yardımcılarına, kaymakamlara, kurum müdürleri ile  çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.
Bu haber 957 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sarıbay asker uğurlamalarına katıldı

Sarıbay asker uğurlamalarına katıldı

CHP Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, vatan görevini yapmak üzere askere gidecek olan gençlerin asker uğurlamasına katıldı, hayırlı tezkereler diledi.

Eski Başbakanın oğlu ölü bulundu

Eski Başbakanın oğlu ölü bulundu

.

Emekliler, bu hizmetten çok memnun

Emekliler, bu hizmetten çok memnun

İzmit Belediyesi’nin emeklilere yönelik sağlık hizmetleri devam ediyor.

Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor

Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor. Gününün büyük bölümünü mahallelerde vatandaşların arasında geçirenBaşkan Doğan, makamında olduğu zamanlarda da misafirlerini ağırlıyor.

Hürriyet bütçeyi emekçinin sırtına yükleyenlerden hesap sordu?

Hürriyet bütçeyi emekçinin sırtına yükleyenlerden hesap sordu?

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, mecliste yaptığı konuşmasında Türkiye’de vergi adaletsizliklerini ve emekçinin sırtına vurulan bütçe yükünü değerlendirdi.

Kartepe'den Kudüs'e destek yürüyüşü

Kartepe'den Kudüs'e destek yürüyüşü

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü “Kudüs için sende bir adım at” sloganıyla ve üyeleriyle birlikte Kartepeli Kadınlar, İstasyon Mahallesi Yürüyüş yolundan sloganlar eşliğinde tepkilerini dile getirdiler.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET