21 Ekim 2017 Cumartesi 20:35
 
  • 3,670 TL

  • 4,327 TL

  • 151,35 TL

  • 108.489

Öncekiler Sonrakiler

VALİ YARDIMCILARINA VEDA YEMEĞİ

Vali yardımcılarına veda yemeği
07 Eylül 2017 Perşembe 12:45

Kocaeli vali yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı'ya Vali vekili Dursun Balaban'ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

2011 yılından buyana Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte iken Manisa  ili Vali Yardımcılığına atanan Abdullah Etil ile 2013 yılından buyana yine Kocaeli  Vali Yardımcılığı görevini yürüten Osman Sarı’nın Adana ili  Çukurova ilçesi  Kaymakamlığına atanması münasebetiyle Vali Vekili Dursun Balaban’ın ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine; Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Ekrem Erdoğan, Abdullah Etil, Osman Sarı, emekli Vali Yardımcısı Aziz İnci, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Gebze Kaymakam Vekili ve Çayırova Kaymakamı  Hasan Gözen, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ile daire müdürleri ve çalışma arkadaşları katıldı.

Vali Vekili Dursun Balaban veda yemeğinde yaptığı konuşmalarında; “İki değerli Vali Yardımcımızı bugün uğurluyoruz. Öncelikle yapmış oldukları değerli hizmetlerden ve  çalıştığımız süre içerisinde gösterdikleri yakınlıkları nedeniyle  ilimiz adına teşekkür ediyoruz. Yeni görevlerinin hayırlı olması temennisi ile  başarılar diliyorum “ diyen  Vali Vekili Dursun Balaban, Vali Yardımcıları Abdullah Etil ve Osman Sarı’ya üzerinde Osmanlı motiflerinin yer aldığı el işlemesi tabak hediye etti.


Vali Yardımcısı Abdullah Etil ise yaptığı  veda konuşmasında; “Bu yemeği düzenleyen Vali Vekilimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 03.10.2011 tarihinden buyana Kocaeli’de görev yapıyorum. Kocaeli’de bugüne kadar 3 vali ile görev yaptım ve çok değerli vali yardımcıları ile birlikte çalıştım. Hepsinin birikimlerinden ve nezaketlerinden çok şey öğrendim. İlçe Kaymakamlarımızla ve kurumlarla   hiçbir sorun yaşamadan uyumlu bir şekilde Kocaeli’de görev yaptık. Bugün Kocaeli’den ayrılıyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” diyen Vali Yardımcısı Abdullah Etil’in konuşmalarının ardından Vali Yardımcısı Osman Sarı ise yaptığı veda konuşmasında;“ Meslek hayatımın en güzel vali yardımcılığı görevini Kocaeli’de geçirdim.  Arkadaşlarımızla hiç sorun
yaşamadan uyumlu ve samimi bir şekilde Kocaeli’ye hizmet etmenin onurunu yaşadık. Hepinize çok teşekkür ediyorum, Adana’da bir kapınızın olduğunu unutmayın.  Hepiniz hakkınızı helal edin.” diyen Vali Yardımcısı Osman Sarı, yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen Vali Vekili Dursun Balaban’a ,  vali yardımcılarına, kaymakamlara, kurum müdürleri ile  çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.
Bu haber 908 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cam filmi ve renkli cama yeniden yasak geldi

Cam filmi ve renkli cama yeniden yasak geldi

.

Meclis üyesi Koştur'dan manidar paylaşım

Meclis üyesi Koştur'dan manidar paylaşım

.

Avukat Hüseyin Yılmaz vefat etti

Avukat Hüseyin Yılmaz vefat etti

CHP'li meclis üyesi vefat etti

Murat Özdağ yeniden gözaltında

Murat Özdağ yeniden gözaltında

.

Anestezi uzmanı göreve başladı

Anestezi uzmanı göreve başladı

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor.

Genç sporcu Harun Ezer son yolculuğuna uğurlandı

Genç sporcu Harun Ezer son yolculuğuna uğurlandı

Antrenmandan eve dönerken aracın altında kalarak can veren Kocaeli Birlikspor’un 16 yaşındaki U-17 takım oyuncusu Harun Ezer gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ