25 Nisan 2019 Perşembe 23:40
 
Öncekiler Sonrakiler

VALİLER, İDEV FUARINI ZİYARET ETTİ

Valiler, İDEV fuarını ziyaret etti
23 Mart 2018 Cuma 14:46

.

Kocaeli Valisi HüseyinAksoy, Bolu Valisi  Aydın Baruş, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve beraberindekiheyet, Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen 4. İDEV’18  Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nı ziyaret etti

 

Kocaeli Valisi HüseyinAksoy, Doğu Marmara KalkınmaAjansı Dönem Başkanı ve Bolu Valisi Aydın Baruş, Sakarya Valisi İrfanBalkanlıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmitKaymakamı Ersin Emiroğlu ile beraberindeki DoğuMarmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Yönetim Kurulu Üyeleri, İDEV Fuarı’nı ziyaretetti.


KOTO’YA TEBRİK

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut,Meclis Başkanı Akın Doğan, KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları VolkanYılmaz, Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akif Şen’in ev sahipliğindestantları ziyaret ederek, katılımcı firma temsilcileriyle bir araya gelenprotokol üyeleri, firma yetkililerinden bilgi alarak, hayırlı olsuntemennilerinde bulundu. Vatandaşların fuara ilgisinden memnuniyet duyduğunuifade eden Vali Aksoy, “Bölgenin ve ilimizin ekonomik kalkınmasına, gelişmesinekatkı sunan bu fuarımıza çevre illerden firmaların katıldığını görüyoruz. Emeğigeçen KOTO’yu kutluyorum” dedi.


KOCAELİ VE ÇEVRE İLLERİÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Sakarya Valisi Sakarya Valisi İrfanBalkanlıoğlu ise, “Fuar alanını gördükten sonra çok mutlu oldum. Bölgemizinçeşitli illerinden çok sayıda katılımcı var. Bu durumu çok güzel ve anlamlıbuluyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi. Bolu Valisi Aydın Baruş da,“İDEV Fuarı’na ilgi her geçen gün artıyor. Bu fuar, Kocaeli’nin ve çevreillerin ticari hayatının canlanması açısından önemli” dedi.

 


Bu haber 511 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ