17 Haziran 2019 Pazartesi 21:01
 
Öncekiler Sonrakiler

VATANDAŞ ANLATTI, VALİ DİNLEDİ

Vatandaş anlattı, vali dinledi
17 Temmuz 2018 Salı 13:42

.

İlimizdeki vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip çözüm bulmak amacıyla her hafta düzenlenen Halk Günü Toplantısı, Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Halk Gününde Vali  Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Vali Yardımcısı Ekrem Erdoğan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hakkı Melih İskender, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı İl Müdürü Bekir Yümnü, Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Vakfı İl Müdür Yardımcısı Yeliz Ünsoy, İş-Kur İl Müdürü Ulvi  Yılmaz ve Dernekler Müdür Vekili Burçin Çakır Aksu hazır bulundu.
 
Valilik Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen Halk Gününde; vatandaşların taleplerini birebir dinleyen  Vali Hüseyin Aksoy, yapılan toplantılarla bu şehirde herkesin derdine derman olmaya gayret gösterdiklerini, aktarılan sorun, sıkıntı, şikayet ve talepleri yasal çerçevede en kısa sürede sonuçlandırılması için toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine gerekli hassasiyetin gösterilmesi, yardımcı  olunması ve diğer konular ile ilgili de kurumlara yazı yazılması talimatında bulundu. 
 
Vali Aksoy ile  görüşen vatandaşlar ise Vali Aksoy'un  sıcak karşılamalarından ve ilgilerinden çok  memnun olduklarını belirterek,  teşekkür ettiler.

Bu haber 575 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ