18 Mart 2018 Pazar 06:51
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

VM MEDICAL PARK KOCAELİ HASTANESİ ÖDÜLLERİ KAPTI

VM Medıcal Park Kocaeli Hastanesi ödülleri kaptı
08 Mart 2018 Perşembe 15:00

VM Medıcal Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Ekibine İki Ödül Birden!

Kuruluşundan bu yana imza attığı büyük başarılarla Türkiye’nin en hızlı büyüyen sağlık grubu olan MLPCare 25. hizmet yılında da başarılar kazanmak üzere büyük hedeflerle yoluna devam ediyor.  Bu hedeflere ulaşmada en büyük rollerden birini üstlenen ekiplerinin motivasyonunu arttırmak amacıyla Anlaşmalı Kurumlar, Pazarlama ve Kurumsal İletişim ile BTN Sigorta ve BTN Assistance ekipleri ile 6-7 Mart’ta Ürgüp’te buluştu. MLPCare Kurumsal Pazarlama Koordinatörlüğü ve Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Sağlık yolunda biriz” buluşmasına Türkiye’nin dört bir yanından çalışanlar katıldı.MLPCare yöneticileri tarafından otelde sıcak ve samimi bir şeklide karşılanan çalışanlar diğer hastane çalışanları ile de tanışma fırsatı buldular. İlk gün merkez yöneticiler tarafından verilen eğitimlerde çalışanlar merak ettikleri sorulara da yanıt aldılar. Toplantıda 25 yıllık geçmişe sahip olan MLPCare’ın başarısında emeği geçen herkese teşekkür edildi.Sağlık yolunda biriz toplantısının ilk gününün sonunda çalışanlara farklı kategorilerde ödüller verildi. Oldukça eğlenceli geçen ödül töreninde VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama ve İletişim ekipleri 2 farklı kategoride ödüle layık görüldü. Kurumsal Pazarlama Ekibi Duygu Kalyoncu Tosun, Gürsel Pardün, Fatma Acar, Hanife Ak ve Tansu Sezaioğlu “En çok saha etkinliği yapan pazarlama ekibi” kategorisinde birinci olarak ödül aldı. Kurumsal İletişim Müdürü Çiğdem G. Şenüçler “Sosyal Medyayı en iyi kullanan hastane” kategorisinde birinci olarak ödüle layık görüldü.Toplantının ikinci gününde şehrin ileri gelen tur rehberleri eşliğinde tarihi yerleri ve doğal güzellikleri ziyaret eden MLPCare ailesi günün sonunda MLPCare yöneticilerine teşekkürlerini sunarak Ürgüp’ten ayrıldılar.
Bu haber 264 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ