bil anakolej
08 Temmuz 2020 Çarşamba 06:46

YAHYA KAPTAN'DA İLK

Yahya Kaptan'da ilk
19 Şubat 2019 Salı 15:00

.

İlimizin en büyük mahallerinden biri olan Yahya Kaptan Mahallesi'nde yer alan toplu konutlar 10 bölge yönetimi ve onların bağlı bulunduğu Toplu Yapı Yönetim Kurulu tarafından yönetiliyor.


10 ayrı bölge yönetiminde yaklaşık 60 apartman görevlisinin görev yaparken bu görevlilere maaş promosyonu verilmesi yönünde  bugüne kadar bankalar hiç adı atmamıştı. Kurulduğu günden beri vatandaşların geri ödemeleri ve yakınlığı nedeni ile Vakıfbank ile çalışmak zorunda kalan bölge yönetimleri son yıllarda başka banka şubelerine de yöneldi.


YAHYA KAPTAN'DA İLK


Yahya Kaptan 5.Bölge Yönetimi Ocak ayı başında  Türkiye Ekonomi Bankası Bekirpaşa Şubesinde yeni bir aidat hesabı açtı ve açılan bu hesapta yakıt aidatlarını toplamaya başladı. Bununla da yetinmeyen 5.Bölge bölgeerinde görev yapan apartman görevlilerinin de maaşlarını TEB Bekirpaşa şubesine taşıdı. Konu ile ilgili açıklama yapan 5.Bölge Başkanı Ahmet Yavuz, 'çalıştığımız banka her gün yeni bir uygulama ile adeta bizimle çalışmayın demeye başladı. Bizde bunun üzerine arayışa girdik. TEB Bekirpaşa Şube Müdürü Onur Özkan ile bir araya geldik. Neler yapılabileceğini, birikimlerin nasıl daha profosyonel şekilde değerlendirilebileceği konusunda bilgi alış verişinde bulunduk. Bölgemizde görev yapan 4 personelimiz için maaş promosyonu konusunda da mutabık kaldık. Şubat ayından itibaren personelimiz TEB Bekirpaşa Şubesi'nden maaşlarını alacaklar. Maaş promosyonlarıda kısa süre içerisinde hesaplarına yatmış olacak. Bu anlaşma Yahya Kaptan tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor. Bu uygulamadan diğer bölge çalışanlarınında faydalanmaya başlayacaklarını umuyorum.'dedi.TEB Bekirpaşa Şube Müdürü  Onur Özkan, kurumsal pazarlama müdürü Burcu Zorlu Erenkaya ve 5.Bölge Başkanı Ahmet Yavuz imza töreninin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber 2224 defa okundu

DİĞER HABERLER

İşaret diliyle Ormanya’yı tanıdılar

İşaret diliyle Ormanya’yı tanıdılar

“İşaret Kamp” etkinliği Ormanya otoparkında gerçekleştirildi.

Özçınar:COVID-19 ödülü sadece hekimlere yaramıştır

Özçınar:COVID-19 ödülü sadece hekimlere yaramıştır

Onur Sağlık-Sen Genel Başkanı Özgür İbrahim ÖZÇINAR sağlık çalışanları enflasyona yeniliğini ifade etti.

Muhtarlıkların ihtiyaçları karşılanıyor

Muhtarlıkların ihtiyaçları karşılanıyor

Başiskele Aydınkent ve Döngel muhtarlık binalarının ihtiyaçları giderildi

Kocaeli'de resmi kız çocukları evliliği azaldı

Kocaeli'de resmi kız çocukları evliliği azaldı

TÜİK Dünya Nüfus Günü istatistik verilerini açıkladı.

Şeffaf belediye Darıca’ya ne oldu?

Şeffaf belediye Darıca’ya ne oldu?

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, “Darıca Belediyesi ikinci oturumu belediye hesabından kasten canlı yayın yapılmadı. Şeffaf belediye Darıca’ya ne oldu?” dedi.

Acele edin deponuzu doldurun

Acele edin deponuzu doldurun

Benzine 10 kuruş zam.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ