kg polis haftası
06 Nisan 2020 Pazartesi 23:42

YAHYA KAPTAN'DA İLK

Yahya Kaptan'da ilk
19 Şubat 2019 Salı 15:00

.

İlimizin en büyük mahallerinden biri olan Yahya Kaptan Mahallesi'nde yer alan toplu konutlar 10 bölge yönetimi ve onların bağlı bulunduğu Toplu Yapı Yönetim Kurulu tarafından yönetiliyor.


10 ayrı bölge yönetiminde yaklaşık 60 apartman görevlisinin görev yaparken bu görevlilere maaş promosyonu verilmesi yönünde  bugüne kadar bankalar hiç adı atmamıştı. Kurulduğu günden beri vatandaşların geri ödemeleri ve yakınlığı nedeni ile Vakıfbank ile çalışmak zorunda kalan bölge yönetimleri son yıllarda başka banka şubelerine de yöneldi.


YAHYA KAPTAN'DA İLK


Yahya Kaptan 5.Bölge Yönetimi Ocak ayı başında  Türkiye Ekonomi Bankası Bekirpaşa Şubesinde yeni bir aidat hesabı açtı ve açılan bu hesapta yakıt aidatlarını toplamaya başladı. Bununla da yetinmeyen 5.Bölge bölgeerinde görev yapan apartman görevlilerinin de maaşlarını TEB Bekirpaşa şubesine taşıdı. Konu ile ilgili açıklama yapan 5.Bölge Başkanı Ahmet Yavuz, 'çalıştığımız banka her gün yeni bir uygulama ile adeta bizimle çalışmayın demeye başladı. Bizde bunun üzerine arayışa girdik. TEB Bekirpaşa Şube Müdürü Onur Özkan ile bir araya geldik. Neler yapılabileceğini, birikimlerin nasıl daha profosyonel şekilde değerlendirilebileceği konusunda bilgi alış verişinde bulunduk. Bölgemizde görev yapan 4 personelimiz için maaş promosyonu konusunda da mutabık kaldık. Şubat ayından itibaren personelimiz TEB Bekirpaşa Şubesi'nden maaşlarını alacaklar. Maaş promosyonlarıda kısa süre içerisinde hesaplarına yatmış olacak. Bu anlaşma Yahya Kaptan tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor. Bu uygulamadan diğer bölge çalışanlarınında faydalanmaya başlayacaklarını umuyorum.'dedi.TEB Bekirpaşa Şube Müdürü  Onur Özkan, kurumsal pazarlama müdürü Burcu Zorlu Erenkaya ve 5.Bölge Başkanı Ahmet Yavuz imza töreninin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber 2031 defa okundu

DİĞER HABERLER

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İLK ÜRETİM GERÇEKLEŞTİ

Sıkıysa şimdi satın

Sıkıysa şimdi satın

25 kuruşluk maskeyi 10 liraya satma devri sona erdi

Aklın yolu bir

Aklın yolu bir

Günlerdir kamuoyu bunu konuşuyordu

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Kumbarasında biriktiği paraları kampanya ya bağışladı

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

sosyal medyadan kızı aracılığı ile ulaştı.

Yarın Berat Kandili

Yarın Berat Kandili

Kandiliniz kutlu olsun.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ