14 Ağustos 2018 Salı 10:04
 
  • 6,696 TL

  • 7,658 TL

  • 252,51 TL

  • 92.685

Öncekiler Sonrakiler

YAPEX FUARI'NDA İZMİT STANTINA YOĞUN İLGİ

Yapex fuarı'nda İzmit stantına yoğun ilgi
16 Kasım 2017 Perşembe 17:04

Antalya’daki Yapex Fuarı’ndaki İzmit Belediyesi stanttı büyük ilgi görüyor.

Mimarlık, iç mekan tasarımı, obje tasarımı ve uygulamalarına yönelik ürün ve hizmetlerin yanı sıra, kültür değerlerinin korunması, eski yapıların aslına uygun olarak yenilenmesi kavramlarının da işlendiği ve 162 yapı firması ile 46 belediyenin ürünlerini sergilediği Antalya’daki Yapex Fuarı’ndaki İzmit Belediyesi stanttı büyük ilgi görüyor.


Antalya Expo Center’da bu sene 25. si düzenlenen Uluslararası Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’nı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’da ziyaret etti. Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin standının yanı sıra fuardaki diğer stantları da tek tek gezerek incelemelerde bulundu. İzmit Belediyesi’nin Kapanca Sokak’ta yaptığı çalışma görsellerinin de sergilendiği standını ziyaret edenler arsında yabancıların bulunması dikkat çekti. Sergiyi gezenlere  kitapçık ve broşürler dağıtılarak İzmit’in tanıtımı da yapılıyor. 
Antalya’daki fuarda Tarihi Kentler Birliği tarafından belediyeler arasında düzenlenen proje yarışmasında dereceye giren belediyelere ödülleri de verileceği açıklandı. Bilindiği gibi İzmit Belediyesi de  Tarihi Kentler Birliği’nce her yıl yapılan yarışmanın 2016 yılı Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme yarışmasında Ferdane Hanım Konağı Restorasyonu Projesi, Akçakoca Mahallesi Meydan Düzenlemesi, Kapanca Sokak ve Sırrıpaşa Caddesi Sağlıklaştırma Projeleri, Kültür Tepesi Düzenlemesi projeleriyle ödüle layık görülmüştü.

Bu haber 321 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bisiklet ile gezmeye çıkmıştı ama...

Bisiklet ile gezmeye çıkmıştı ama...

.

Trump, skandal F-35 kararını imzaladı

Trump, skandal F-35 kararını imzaladı

.

Bayramlaşmaya davet

Bayramlaşmaya davet

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, yönetimi ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek Kurban Bayramı'nın 1. günü Yunus Emre Kültür Merkezi'nde saat 14.00'te düzenlenecek olan 30'uncu Kent Bayramlaşması'na davet etti.

CHP'li Taşdemir'den Belediye Başkanlarına çağrı

CHP'li Taşdemir'den Belediye Başkanlarına çağrı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ