18 Şubat 2018 Pazar 02:06
 
  • 3,748 TL

  • 4,650 TL

  • 162,51 TL

  • 116.511

Öncekiler Sonrakiler

YAPEX FUARI'NDA İZMİT STANTINA YOĞUN İLGİ

Yapex fuarı'nda İzmit stantına yoğun ilgi
16 Kasım 2017 Perşembe 17:04

Antalya’daki Yapex Fuarı’ndaki İzmit Belediyesi stanttı büyük ilgi görüyor.

Mimarlık, iç mekan tasarımı, obje tasarımı ve uygulamalarına yönelik ürün ve hizmetlerin yanı sıra, kültür değerlerinin korunması, eski yapıların aslına uygun olarak yenilenmesi kavramlarının da işlendiği ve 162 yapı firması ile 46 belediyenin ürünlerini sergilediği Antalya’daki Yapex Fuarı’ndaki İzmit Belediyesi stanttı büyük ilgi görüyor.


Antalya Expo Center’da bu sene 25. si düzenlenen Uluslararası Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’nı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’da ziyaret etti. Başkan Doğan, İzmit Belediyesi’nin standının yanı sıra fuardaki diğer stantları da tek tek gezerek incelemelerde bulundu. İzmit Belediyesi’nin Kapanca Sokak’ta yaptığı çalışma görsellerinin de sergilendiği standını ziyaret edenler arsında yabancıların bulunması dikkat çekti. Sergiyi gezenlere  kitapçık ve broşürler dağıtılarak İzmit’in tanıtımı da yapılıyor. 
Antalya’daki fuarda Tarihi Kentler Birliği tarafından belediyeler arasında düzenlenen proje yarışmasında dereceye giren belediyelere ödülleri de verileceği açıklandı. Bilindiği gibi İzmit Belediyesi de  Tarihi Kentler Birliği’nce her yıl yapılan yarışmanın 2016 yılı Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme yarışmasında Ferdane Hanım Konağı Restorasyonu Projesi, Akçakoca Mahallesi Meydan Düzenlemesi, Kapanca Sokak ve Sırrıpaşa Caddesi Sağlıklaştırma Projeleri, Kültür Tepesi Düzenlemesi projeleriyle ödüle layık görülmüştü.

Bu haber 264 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çimento mikseri ile bariyer arasına sıkıştı

 Çimento mikseri ile bariyer arasına sıkıştı

1 YARALI

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi

SEDAŞ, İzmit mahalle muhtarları ile bir araya geldi

.

Fotoğrafçılarda yeni başkan Ali Kılıç

Fotoğrafçılarda yeni başkan Ali Kılıç

Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2’inci Olağan Kongresi Birlik İş Hanında gerçekleştirildi. Mevcut Başkan İbrahim Şahin’in yeniden aday olmadığı kongrede tek aday olan Ali Kılıç odanın yeni başkanı oldu.

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Osman Koçyiğit, oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3.dönemine girdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ