21 Ağustos 2018 Salı 07:03
 
  • 6,083 TL

  • 7,013 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

YARDIMSEVERLER DENİZYILDIZI'NDA BULUŞTU

Yardımseverler Denizyıldızı'nda buluştu
31 Mayıs 2018 Perşembe 14:34

.

Her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde yardımseverleri buluşturan Denizyıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği, bu yıl da geleneğini bozmadı.


Denizyıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Gündoğdu ve dernek yönetimi ev sahipliğinde gerçekleştirilen yoğun ilgi gösterildi. 


"Biz onları doğuran değil, sevgi verenleriz"

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Gündoğdu, “Denizyıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Yönetimi ve üyeleri olarak çocuklarımızı korumak, kollamak ve gücümüz ölçüsünde sevgi vermek arzusuyla bu yola çıktık. Bizler umutla, heyecanla yaşamın kıyısına vurmuş çocuklarımızı, yaşamla buluşturmaya çalışıyor, yaşadıkları sosyal depremlerden, sosyal yıkıntılardan çıkarmaya çalışıyoruz. Devlet desteği ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yardımı ile bu çocukların bugünlerini daha yaşanılır hale getirmeye çalışıyoruz. Biz, çocuğu doğuran değil, ona emek veren, sevgisini veren, onu yarınlara iyi bir vatandaş olarak yetiştirendir diyoruz Anne. Ve koruyucu aile sistemini öneriyor, destekliyor ve yaygınlaştırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Programın sonunda Dernek Başkanı Sevgi Gündoğdu, Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. Betül Gönüllü, Ferhan Okay, Sibel Görgülü, İrfan Başer ile üyelere, emek ve özverilerinden ötürü teşekkür etti.
Bu haber 860 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ