21 Ekim 2018 Pazar 18:48
 
  • 5,644 TL

  • 6,498 TL

  • 222,20 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

YARDIMSEVERLER DENİZYILDIZI'NDA BULUŞTU

Yardımseverler Denizyıldızı'nda buluştu
31 Mayıs 2018 Perşembe 14:34

.

Her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğinde yardımseverleri buluşturan Denizyıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği, bu yıl da geleneğini bozmadı.


Denizyıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Gündoğdu ve dernek yönetimi ev sahipliğinde gerçekleştirilen yoğun ilgi gösterildi. 


"Biz onları doğuran değil, sevgi verenleriz"

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Gündoğdu, “Denizyıldızı Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Yönetimi ve üyeleri olarak çocuklarımızı korumak, kollamak ve gücümüz ölçüsünde sevgi vermek arzusuyla bu yola çıktık. Bizler umutla, heyecanla yaşamın kıyısına vurmuş çocuklarımızı, yaşamla buluşturmaya çalışıyor, yaşadıkları sosyal depremlerden, sosyal yıkıntılardan çıkarmaya çalışıyoruz. Devlet desteği ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yardımı ile bu çocukların bugünlerini daha yaşanılır hale getirmeye çalışıyoruz. Biz, çocuğu doğuran değil, ona emek veren, sevgisini veren, onu yarınlara iyi bir vatandaş olarak yetiştirendir diyoruz Anne. Ve koruyucu aile sistemini öneriyor, destekliyor ve yaygınlaştırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Programın sonunda Dernek Başkanı Sevgi Gündoğdu, Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. Betül Gönüllü, Ferhan Okay, Sibel Görgülü, İrfan Başer ile üyelere, emek ve özverilerinden ötürü teşekkür etti.
Bu haber 1459 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET