20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:46
 
Öncekiler Sonrakiler

YAVRU TEMALAR EVİMİZ 'DÜNYA'ONU KORUMALIYIZ

Yavru Temalar evimiz 'Dünya'onu korumalıyız
23 Mayıs 2018 Çarşamba 16:14

.

TEMA Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı ve İKEA arasında imzalanan protokolle geri dönüşümün önemi ile ilgili “EVİMİZ DÜNYA” projesi  2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci dönemde uygulanmak üzere ilimizinde içinde olduğu 20 ilde başlatılmıştı..

Evimiz Dünya projesi Kocaeli’nde TEMA Vakfı Kocaeli Temsilcisi Nermin TOL ve TEMA Vakfı Gölcük Sorumlu yardımcısı Şevkiye Uğur tarafından yürütülmektedir.

Başiskele ilçemizden Levent Kırca Oya Başar İlkokulu, Başiskele Seymen 8.Boru İlkokulu , Yuvacık Serdar İlkokulun da bu proje kapsamında öğrencilerimizle “Sürdürülebilirlik” kavramı üzerine konuşulup İhtiyacımız kadar tüketmemiz, Atıklarımızı dönüştürüp yeniden kullanmamız gerekliliği bir kez daha vurgulanmıştır.

Proje sunumlarının ardından tüm öğrenciler maydanoz tohumu ekip Mevcut alışkanlıklarımızla 1,5 dünya tüketiyoruz… Oysa sadece BİR DÜNYAMIZ VAR ONU KORUMALIYIZ… dedilerBu haber 418 defa okundu

DİĞER HABERLER

YSK'dan yedek üye kararı

YSK'dan yedek üye kararı

Polis, Jandarma el ele

Polis, Jandarma el ele

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

Başkan Büyükakın, Her kesimin her insanımızın fikirlerine değer vermek bizim siyasetimizin en önemli unsurlarındandır. Bu şekilde halkımızın yanında oluyor, dertlerine derman oluyoruz” açıklamasını yaptı.

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

ERDEM KONSERİNDE ALAN DAR GELDİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ