14 Ağustos 2018 Salı 22:19
 
  • 6,369 TL

  • 7,232 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

YAVUZ KAVAN'A BÜYÜK ONUR

Yavuz Kavan'a büyük onur
01 Aralık 2017 Cuma 00:39

.

1992 yılında 6 fakülte, 1 meslek yüksekokulu, 3 enstitü ile kurulan Kocaeli Üniversitesi 25 yılda ülkemizin önde gelen bilim ve eğitim merkezlerinden biri oldu.
Çeyrek Asırlık Üniversite


Çeyrek asırlık çınar üniversitenin 25. yılı çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Soysal sorumluluk projeleri, bilimsel etkinliklerin yanı sıra, spor, sanat, kültür ve eğlenceyi kapsayan 25. yıl etkinlikleri bugün (1 Aralık 2017) tarihinde Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde halk oyunu gösterileri, söyleşiler, konserler ve ödül töreni ile başlayacak 25. yıl kutlamaları yıl boyunca da devam edecek.

YAVUZ KAVAN'A BÜYÜK ONUR


İzmit eğlence hayatına farklı bir bakış açısı getireren ve Yavuz Kavan'ın sahibi olduğu HAYAL KAHVESİ, Kocaeli Üniversitesi tarafından ödüle layık görüldü. Türkiye'nin en iyi eğlence mekanı, ve en iyi işletme ödülüne layık görülen Yavuz Kavan'a düzenlenecek törende ödül verilecek.

Bu haber 1745 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ