17 Kasım 2018 Cumartesi 02:19
 
  • 5,334 TL

  • 6,091 TL

  • 210,30 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

YAZICI: YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ

Yazıcı: Yerel Seçimlere Hazırız
01 Kasım 2018 Perşembe 16:56

.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, her hafta farklı mahalle başkanları ve mahalle birim birim başkanlarıyla değerlendirme toplantısında bir araya geliyor.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi programlarına devam ediyor. sosyal sorumuluk projeleriyle farkındalık yaratan, vatandaşlara yönelik programlarıyla aktif olarak çalışan Başkan Yazıcı ve yönetimi, teşkilat programlarını da ihmal etmiyor. Bu kapsamda, Başkan Yazıcı, her hafta en az 5 mahalle başkanı ve mahallelerin birim başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirmede bulunuyor, mahallelerin taleplerini alıyor. Şuana kadar, Akpınar Toki, Cedit, Akçakoca, Tavşantepe, Kadıköy, Yenişehir, Hacıhzır,  Bekirdere, Çukurbağ ve Mehmet Ali Paşa Mahalleleri ile değerlendirme toplantıları yapıldı.

CUMHURBAŞKANIMIZ DA ÖNEM VERİYOR

AK Parti siyasetinin ülkeye ve millete kazandırdığı yenilikler içerisinde en önemlilerinden birinin de kadınların aktif siyasette daha çok yer alması olduğunun altını çizen Başkan Yazıcı, “Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetinin daha başarılı ve naif bir siyaset oluyor. Cumhurbaşkanımız da kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor. Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz” dedi.

‘EVLERE DEĞİL, GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ’

Mahalle başkanlarının çok önemli bir görev yerine getirdiğini ve sorumluluklarının büyük olduğunun altını çizen Betül Yazıcı, “Hedefimiz kadınlarımızın tamamına ulaşabilmek ve onları AK sevdanın bir parçası yapabilmek. Eğer onlar gelemiyorlarsa biz gideceğiz. Sadece evlerine, değil gönüllerine gireceğiz. Biz yerel seçimlerde canla başla çalışacağız. Teşkilat olarak 2019 yılında gerçekleşecek yerel seçimlere hazırız. İnancım odur ki yerel seçimlerde de halkımızdan aldığımız güven ve güç sandıklara yansıyacaktır” diye konuştu.
Bu haber 614 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ