23 Ağustos 2019 Cuma 19:40

YAZICI: YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ

Yazıcı: Yerel Seçimlere Hazırız
01 Kasım 2018 Perşembe 16:56

.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, her hafta farklı mahalle başkanları ve mahalle birim birim başkanlarıyla değerlendirme toplantısında bir araya geliyor.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi programlarına devam ediyor. sosyal sorumuluk projeleriyle farkındalık yaratan, vatandaşlara yönelik programlarıyla aktif olarak çalışan Başkan Yazıcı ve yönetimi, teşkilat programlarını da ihmal etmiyor. Bu kapsamda, Başkan Yazıcı, her hafta en az 5 mahalle başkanı ve mahallelerin birim başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirmede bulunuyor, mahallelerin taleplerini alıyor. Şuana kadar, Akpınar Toki, Cedit, Akçakoca, Tavşantepe, Kadıköy, Yenişehir, Hacıhzır,  Bekirdere, Çukurbağ ve Mehmet Ali Paşa Mahalleleri ile değerlendirme toplantıları yapıldı.

CUMHURBAŞKANIMIZ DA ÖNEM VERİYOR

AK Parti siyasetinin ülkeye ve millete kazandırdığı yenilikler içerisinde en önemlilerinden birinin de kadınların aktif siyasette daha çok yer alması olduğunun altını çizen Başkan Yazıcı, “Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetinin daha başarılı ve naif bir siyaset oluyor. Cumhurbaşkanımız da kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor. Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz” dedi.

‘EVLERE DEĞİL, GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ’

Mahalle başkanlarının çok önemli bir görev yerine getirdiğini ve sorumluluklarının büyük olduğunun altını çizen Betül Yazıcı, “Hedefimiz kadınlarımızın tamamına ulaşabilmek ve onları AK sevdanın bir parçası yapabilmek. Eğer onlar gelemiyorlarsa biz gideceğiz. Sadece evlerine, değil gönüllerine gireceğiz. Biz yerel seçimlerde canla başla çalışacağız. Teşkilat olarak 2019 yılında gerçekleşecek yerel seçimlere hazırız. İnancım odur ki yerel seçimlerde de halkımızdan aldığımız güven ve güç sandıklara yansıyacaktır” diye konuştu.
Bu haber 770 defa okundu

DİĞER HABERLER

Eş ve kaynanaya 'Sizi süründüreceğim

Eş ve kaynanaya 'Sizi süründüreceğim

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, eşi ve ailesine, 'Sizi süründüreceğim' diyen öfkeli kocanın, karısının kişilik haklarını zedelediğine hükmetti. Davalı kocanın tehditkar sözlerini boşanma sebebi sayan Kurul; davalı kocanın manevi tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi.

Yakup Yıldız'a muştalı saldırı

Yakup Yıldız'a muştalı saldırı

Sendika Başkanına muştalı saldırı

Kortel Konağı küllerinden doğacak

Kortel Konağı küllerinden doğacak

ASLINA UYGUN OLARAK

TRAFİK KAZALARINDA SON ON YILDA 52 BİN 95KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

TRAFİK KAZALARINDA SON ON YILDA 52 BİN 95KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Türkiye’de 2009-2018 yılları arasında, 12 milyon 236 bin 912 trafik kazası meydana geldi

Motorcular Kerpe’de buluşacak!

Motorcular Kerpe’de buluşacak!

Türkiye’nin her yerinden geliyorlar…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ