14 Ağustos 2018 Salı 16:33
 
  • 6,506 TL

  • 7,417 TL

  • 243,57 TL

  • 93.483

Öncekiler Sonrakiler

YELKEN KAFE AÇILDI

Yelken Kafe açıldı
15 Şubat 2018 Perşembe 11:22

Başkan Bulut’un Derince’ye kazandırdığı vizyon projeler arasında yer alan Yelken Kafe'nin kafe ve restaurant bölümü hizmete açıldı.

Vatandaşlar tarafından ilk gün yoğun ilgi gören tesisin hayırlı olmasını temenni eden Bulut, “Bir prestij projesi olarak inşa ettiğimiz Yelken Kafe ve diğer eserlerimiz ile Derince’miz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor” dedi

Açılış nedeniyle program düzenlendi
Derince Belediyesi tarafından inşa edilen Yelken Kafe'nin kafe ve restaurant bölümü 14 Şubat tarihi itibariyle hizmete açıldı. Konumu, manzarası ve çevre düzenlemesi ile göz kamaştıran Yelken Kafe’nin ilk günü dolayısıyla bir açılış programı düzenlendi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ev sahipliğinde düzenlenen programda Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri bir araya geldi. Yavuz Sultan Mahallesi Rıhtım Caddesi üzerindeki alana inşa edilen ve konumu itibariyle Harikalar Sahili ile bütünlük oluşturan Yelken Kafe’nin ilçeye hayırlı olmasını temenni eden Başkan Bulut “Bir prestij projesi olarak inşa ettiğimiz Yelken Kafe ve diğer eserlerimiz ile Derince’miz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor” dedi.

Bulut ve Yılmaz’dan Mesajlar
Yelken Kafe’deki programda konuşma yapan Başkan Bulut “Derince’yi sadece kaymakam ve belediye başkanı olarak bizler yönetmiyoruz. Bizim için sizlerin, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşlarımızın görüşleri çok önemli. Ortak amacımız Derince’yi ileriye götürecek çalışmalara imza atmak. Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu da Derince halkına, Kocaeli halkına en güzel şekilde hizmet sunacak. Şimdiden düğün rezervasyonlarına olan ilgi özellikle yaz döneminde Yelken’in ilimizin en gözde merkezi olacağını ortaya koyuyor” dedi.  Derince Kaymakamı Akın Yılmaz da, Yelken Kafe’nin Derince için çok önemli bir kazanım olduğunu ifade ederek, “Daha önce inşaat aşamasında da birkaç kez geldiğimiz Yelken Kafe, gerçekten çok önemli bir eser. Bu projeyi Derince’mize kazandırdığı için belediye başkanımızı kutluyorum. Yelken Kafe’nin işletmesini belediyenin yapacak olması da ayrıca memnuniyet verici” dedi

Bu haber 382 defa okundu

DİĞER HABERLER

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

17 Ağustos'un yıldönümünde deprem şehitleri anılacak

17 Ağustos'un yıldönümünde deprem şehitleri anılacak

Gölcük Belediyesi 17 Ağustos Deprem şehitlerini anma programı 16-17 Ağustos tarihlerinde Kavaklı sahilinde ve şehitliklerde yapılacak programlar ile gerçekleştirilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ