21 Ağustos 2018 Salı 05:06
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

YENİ ARAÇLAR EFE TUR’UN VİZYONUNU GENİŞLETECEK

YENİ ARAÇLAR EFE TUR’UN VİZYONUNU GENİŞLETECEK
08 Haziran 2018 Cuma 08:01

.

Efe Tur kuruluşunun 28’ncı yıl dönümünde 30 yeni Temsa aracı bünyesine kattı. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde gerçekleşen araç tanıtım törenine Efe Tur Yönetim Kurulu Başkanı Halit Bıçak ve Kadir Alper Birant , Yönetim Kurulu Üyeleri Serap Bıçak, İşletme Müdürü Ferhat Gör, Başkaptan Sorumluları  Gökhan Türe, Murat Zeki Şen, İzzet Dağ, Kabin Memurları Sorumlusu Mefail Küçükerdoğan,  Araç Teknik Bakım Sorumluları Mustafa Usta, Nurullah Taşçı ve Zeki Ece katıldı.

“YENİ ARAÇLAR EFE TUR’UN VİZYONUNU GENİŞLETECEK”
Profesyonel yönetim anlayışı ile teknolojik gelişmelere uygunluğu, paylaşımcı olmayı esas alan bir anlayışıyla sektörde lider olmak ve hizmet mükemmeliyetini sağlamayı hedeflediğimiz bu yolda filomuza kattığımız 30 adet 2+1 araçlarımızın konforu ile yolcularımızın beklentilerini karşılayarak karayolu taşımacılığında örnek olmaktır.
2+1 yeni araçlarımızda  konforu özel tasarım geniş aralıklı koltuklar , LCD ekran, uydu kanal yayını , bilgisayar oyunları , USB giriş olanağı , Güncel filmler , belgeseller , müzikler eşliğinde evlerdeki konfor seyahatlere taşındı.

BÖLGE BÖLGE BÜYÜYEN EFE TUR
Marmara bölgesi ile başlayan seferlerimizi , Batı Karadeniz’de  artan gücümüzle Ege bölgesi ve Akdeniz bölgelerinde de hız kesmeden daimiyet sağlamaya devam ediyoruz.
2018 yaz sezonunda  8 haziran tarihi itibari ile açılacak hatlarımız; Kocaeli ve İstanbul ana kalkışlı olarak - Edremit, Akçay, Küçükkuyu, Altınoluk ,Ayvalık, Sarımsaklı , Aliağa ,Selçuk, Kuşadası, Bodrum, Antalya, Manavgat, Alanya  ve Kastamonu, Sinop , Çanakkale , Ankara, seferleri için hizmet verecek olan 30 adet 2+1 bir Temsa araç Efe Tur’un vizyonunu genişletecek ve hizmet performansını artıracaktır.

KEYİFLİ VE GÜVENİLİR YOLCULUKLAR
Filomuza yeni katılan araçlarla yeni sezonda kalite, güven ve güler yüzlü hizmetin Efe Tur’un sloganı olmaya devam edecektir. “Eğitim alanında birçok aktiviteye imza atan ve öğrencilere destek vermeyi ilke edinen Efe Tur, öğrencilerin yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetler ve Emniyet Mensuplarımıza, Gazilerimize , Engelli yolcularımıza  sunduğumuz kampanyalarımızın onurunu ve kıvancını yaşıyoruz.

Bu haber 456 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ