16 Temmuz 2018 Pazartesi 22:51
 
  • 4,845 TL

  • 5,678 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

YENİ BAŞHEKİM GÖREVE BAŞLADI

Yeni başhekim göreve başladı
18 Temmuz 2017 Salı 14:48

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Gökhan Nalbant görevine başladı.

 18 Temmuz itibarı ile göreve başlayan hastane yöneticisi Uz. Dr. Gökhan Nalbant için, Başhekimlik makamında devir teslim töreni yapıldı. Törene;  Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı, İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. M. Coşkun Güler, Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Tekin, İlimiz Hastane Başhekimleri ve hastane idari kadrosu katılım sağladı.


Gökhan Nalbant; Bu Bayrağı İleriye Taşımaya Devam Edeceğim


Töreninde konuşma yapan yeni Yönetici Başhekim Uz. Dr. Gökhan Nalbant “Öncelikle heyecanımı gizleyemem. Daha önce yine aynı ilimizde iki büyük hastanede hastane Başhekim  Yardımcısı görevini yaptıktan sorma, idarecilerimizin uygun görmesiyle Gebze Fatih Devlet  Hastane’sine atandım. Çalışma gayretimize inşallah bu hastanemizde devam etmeyi amaçlıyoruz. Bu hastane bölgenin sağlık yükünü ciddi anlamda kaldıran çok köklü bir hastane. Amacımız devraldığımız bu bayrağı daha da ileriye taşımaya devam etmek ve  Sağlık Bakanlığı politikalarını en iyi şekilde uygulamaya çalışmak. Yaptığımız görevleri hakkıyla yapabilmek, enerjimizi yüksek bir şekilde çalışmak. Yeni ekiple yeni hastaneye geçişte Allah yardımcımız olsun” dedi.


Ergüney;  Gebze Fatih Devlet Hastanesi Çok Önemli Bir Sağlık Merkezi Olacak


Genel Sekreter Ergüney “Öncelikle yönetici arkadaşlarımıza başhekimlerimize sağlık çalışanlarımıza hoş geldiniz diyorum. Bilindiği gibi Gebze Fatih Devlet Hastanesi ilimizin batısında yer alan önemli hastanelerimizden bir tanesi. 2-3 ay içerisinde yeni hastanemizin binasına geçeceğimizden dolayı, Gebze Fatih Devlet Hastesi sadece Kocaeli’nin değil aynı zamanda İstanbul’unda doğusunu ciddi oranda destekleyecek olan çok önemli bir sağlık tesisi. Sağlık Bakanlığımız inisiyatifinde bu hastanemizde yeni dönemde yeni bir ekip oluşturulmuş oldu. Daha önce çalışma arkadaşlarımız gerçekten çok güzel çalışmalar yaptı. Geçmişe dayalı fedakarlık edip sorunsuz problemsiz bugüne kadar getiren bütün ekibe ben teşekkür ediyorum. Kariyerlerine bundan sonrada Sağlık Bakanlığı ve diğer sahalarda devam edeceklerine inanıyorum. Yeni bir ekip kuruldu bu ekibin içinde çok değerli üyeler var. Bizim en çok önemsediğimiz hastanelerin başında Gebze Fatih Devlet Hastanesi geliyor. Dolayısıyla hak eden, nitelikli,  personelleriyle bütünleşen Sağlık Bakanlığı politikalarını ön planda tutan ve bölgesinde sağlık merkezi oluşturacağına inandığımız genç dinamik güzel bir ekip var. Bu ekibinde başında şuanda kendisine hayırlı olsun ziyaretine geldiğimiz Gökhan bey kardeşimiz, bugünden itibaren Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine başlamış durumda. Kendisini yıllardır tanıyoruz. Dürüst, ahlaklı, vatansever bir arkadaşımız. Kendisine güveniyoruz.  Genel Sekreterlik olarakta diğer arkadaşlarımıza olduğu gibi kendisine de her türlü destek olacağız. Ekibiyle beraber uyumlu bir çalışma sergileyeceğine ve Gebze Fatih Devlet Hastanesi yeni binasıyla beraber nitelikli hizmetlerle adını duyurarak çok önemli bir sağlık merkezi olacağına inanıyorum. Vatana, millete, ilimize ve Gebze ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Tören, yeni atanan başhekime çiçek takdimi ile son buldu.


Uz. Dr. Gökhan Nalbant Kimdir?
1979 Kocaeli’de doğdu ilk ve orta öğrenimini Kocaeli’de tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu. 2005 - 2009 yıllarında İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon İhtisasını tamamlayarak İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine atandı.İzmit Seka Devlet Hastanesinde ve SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır.​

Bu haber 747 defa okundu

DİĞER HABERLER

Su kuyusuna düşen koyunu itfaiye kurtardı

Su kuyusuna düşen koyunu itfaiye kurtardı

.

Kandıra yolunda yine kaza

Kandıra yolunda yine kaza

4 yaralı

Kaplumbağa 'TUKİ' dünya şampiyonunu bildi

Kaplumbağa 'TUKİ' dünya şampiyonunu bildi

'Tuki' isimli 98 yaşındaki kaplumbağanın dünya şampiyonu tahmini tuttu.

İşsizlik oranları açıklandı

İşsizlik oranları açıklandı

TÜİK Türkiyeİstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü Türkiye İşgücü İstatistikleri, Nisan 2018 verilerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ