Öncekiler Sonrakiler

YENİ HİZMET BİNASI BİTMEK ÜZERE

Yeni hizmet binası bitmek üzere
04 Nisan 2018 Çarşamba 10:22

2016 Ağustos ayında temeli atılarak yapımına başlanılan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binası bitme noktasına yaklaştı.

Bulduğu her fırsatta yeni hizmet binasını inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kartepe’nin değişen vizyonuna uygun, halkına yakışır güzellikte bir hizmet binası inşa ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Kartepe Belediyesi’nin yeni hizmet binası inşaatı bitme noktasına geldi. Yeni hizmet binası bittiğinde 3 blok toplam 11 bin 324 metrekarelik alanda ilçe halkına son teknoloji ile hizmet verecek. Kartepe’ye daha iyi hizmet sunabilmek ve ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilmek için önemli projeler arasında yer alan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilecek Kartepe Kent Merkezi Projesi’nde de çalışmalar başladı. Kartepe Belediyesi hizmet binasının 2018 yılının ilk yarısında hizmete geçmesi planlanıyor.

ÜZÜLMEZ İNCELEDİ
Yoğun programından bulduğu her fırsatta yeni hizmet binasında ki çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ekiplerden aralıksız bilgi alıyor. Son teknoloji ile hizmet verecek olan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasının tabanı 2 bin 205 metre kare, toplamda 11 bin 324 metre kare olacak. Toplamda 104 odanın yer aldığı binada bodrum + 4 kat olarak hizmet verecek. Belediye hizmet binası içerisinde bütün idari birimler yer alacak. Kapalı otopark, yemekhane, meclis grup odaları, 150 kişilik meclis salonu, iki adet ibadethane de bulunacak.

YÜZDE 90’I TAMAM
Kartepe Belediyesi’nin yeni hizmet binasındaki çalışmaların yüzde 90’ı tamamlandı. İnce işçilik çalışmalarına devam ediliyor. Belediye binası içerisinde çalışmalar devam ederken, çevre düzenlemesine de başlandı. Kartepe Belediyesi’nin yeni hizmet binasının tamamlanması ile Kartepe vizyonuna yakışır modern bir bina olacak.

KARTEPE VİZYONUNA YAKIŞIR
Sık sık Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan ve en ince detaylar ile ilgilenen Başkan Üzülmez “Kartepemizin değişen vizyonuna uygun yeni hizmet binası inşa ediyoruz. Kartepemiz sürekli değişen ve gelişen bir dönüşüm içerisindedir. Yeni hizmet binamızı da gelişen teknolojinin fonksiyonelliği ile dizayn ediyoruz. Amacımız hemşehrilerimize en hızlı, doğru ve verimli hizmet üretebilmektir. Yeni hizmet binası Kartepemize ayrı bir değer katacaktır. En kısa zamanda yeni hizmet binasına geçerek, artan bir tempo ile Kartepe’ye layık, özlem duyulan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Bu haber 394 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ