23 Haziran 2018 Cumartesi 03:28
 
  • 4,679 TL

  • 5,454 TL

  • 191,54 TL

  • 95.852

Öncekiler Sonrakiler

YENİ YOLLAR, YENİ YAPILAŞMALAR

YENİ YOLLAR, YENİ YAPILAŞMALAR
13 Aralık 2017 Çarşamba 13:14

Başiskele Belediyesi, yol çalışmaları kapsamında Döngel Mahallesi Abdülhamit Caddesi, Nuh ve Batın Sokak’ta yeni yol açma ve dolgu malzemesi serimi gerçekleştiriyor.

İhtiyaç duyulan ve vatandaşlar tarafından talep edilen, özellikle yeni yaşam alanlarının oluşmaya başladığı cadde ve sokaklarda istekler yerine getiriliyor. Kentleşmenin ve nüfusun her geçen gün katlanarak arttığı Başiskele’de artan yapılaşmaya karşılık yeni imar yolları açılarak ilçenin gelişmesine, konutlaşmasına ve büyümesine olanak sağlanıyor.

Başiskele Belediyesi ekipleri mahallelerde kaldırım, yol açma ve genişletme çalışmalarına hız vererek hizmet atağını sürdürürken, çalışmalar kapsamında yeni açılan yollar ulaşım sorunu yaşayan mahallelere rahat bir nefes aldırıyor. Döngel Mahallesi Abdülhamit Caddesi’nden Bağdat Caddesi’ne bağlantı sağlayan yolun 800 metrelik bölümü 10 metre genişliğe çıkartılırken, yeni yerleşim alanlarının artış gösterdiği Nuh ve Batın Sokak’ta bir süre önce açılan yol malzeme serilerek daha kullanışlı hale getiriliyor. 

Bu haber 429 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkiye kazanacak

Türkiye kazanacak

.

Korkmaz ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Korkmaz ve Karaman ailelerinin mutlu günü

Bir ömür mutluluğa ‘Evet’ dediler

Seçim günü bu yollar kapanacak

Seçim günü bu yollar kapanacak

Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler nedeniyle üç sokakta ulaşım düzenlemesi yapılacak.

Seçim günü bu mekanlar kapalı olacak

Seçim günü bu mekanlar kapalı olacak

.

Meze’m Meze Evi farkı

Meze’m Meze Evi farkı

Şık tasarımı ve hijyenik ortamıyla, farklı tatlar arayan vatandaşların ilgisini çekecek olan Meze’m Meze Evi görkemli bir açılışla hizmete girdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET