25 Şubat 2018 Pazar 04:50
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

YÜKSEK KESİMLERDE KARLA MÜCADELE BAŞLADI

Yüksek Kesimlerde Karla Mücadele Başladı
24 Ocak 2018 Çarşamba 13:20

.

Başiskele Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Karla Mücadele Timi kış mesaisine hazır. Tuz stoklarını ve personel planlamasını aylar öncesinden yapan ekipler yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının ulaşımı engellememesi için kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor.

Daha önceki yıllarda yaptığı karla mücadele çalışmalarıyla Başiskele halkı başta olmak üzere servis şoförlerinin ve komşu ilçelerden gelen vatandaşların takdirini alan Başiskele Belediyesi bu kışta ulaşımın aksamaması için Karla Mücadele İstasyonlarında hazır olacak. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın önemsediği Karla Mücadele çalışmalarını her yıl özveriyle gerçekleştiren ekipler meteorolojinin uyarılarını dikkate alarak hareket ediyor.

Deniz seviyesinde kar yağışı gözlenmezken, Başiskele’nin yüksek kesimlerinde yer yer etkili olan kar yağışına müdahale ediliyor. Şimdilik yüksek kesimlerde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını gerçekleştiren ekipler ilçe genelinde kar yağışının etkisini göstermesi durumunda 144 personel iki vardiya olarak çalışmalarını sürdürecek. Karla Mücadele Ekipleri 13 JCB iş makinası, 5 tuz kamyonu, 6 grayder, 3 loder, 3 kamyon ve 4 kamyonetle hizmet verecek.

Bu haber 412 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kuledeki saatte bakım yapıldı

Kuledeki saatte bakım yapıldı

İzmit’in sembolü Saat Kulesi’ndeki saat, bakımdan geçirildi.

Hülagü 'Kaşını kaldırsa anında bırakırım'

Hülagü 'Kaşını kaldırsa anında bırakırım'

Prof. Dr. Sadettin Hülagü'den çarpıcı açıklamalar

Sarıbay,Hepimiz birbirimizin açığını kapatacağız “

Sarıbay,Hepimiz birbirimizin açığını kapatacağız “

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’ı ziyaret ederek sıkıntılarını dile getiren Akmeşe Mahalle Temsilcileri Cavit Ayvaz ve Cafer Arda Sarıbay’dan Akmeşe’de ki sıkıntılar noktasında destek istediler

İYİ Parti Körfez basınla bir araya geldi

İYİ Parti Körfez basınla bir araya geldi

Sonunda hep iyiler kazanır

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'

KOTO’dan CHP’ye hayırlı olsun ziyareti

HOCALI ŞEHİTLERİ İZMİT’TE ANILDI

HOCALI ŞEHİTLERİ  İZMİT’TE ANILDI

Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesi Hocalı kasabasında 26 Şubat 1992 tarihinde Ermenilerce katledilenler İzmit’te düzenlenen törenle anıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ