21 Mart 2018 Çarşamba 06:10
 
  • 3,929 TL

  • 4,817 TL

  • 165,54 TL

  • 116.432

Öncekiler Sonrakiler

YURT, YENİDEN BAŞKAN

Yurt, yeniden başkan
16 Ekim 2017 Pazartesi 09:05

Geçtiğimiz eğitim öğretim dönemi içinde Petkim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı olarak vazife yapan, Şengül Yurt, yapılan kongrede tekrar başkan seçildi.

Okulun spor salonunda gerçekleştirilen kongrede; geçen yıl yapılan çalışmalar, gerçekleştirilen hizmetler bir bir anlatıldı. Bu yıl yapılacak hizmetler için okul velilerinden destek beklediğini söyleyen Okul Aile Birliği Başkanı Şengül Yurt, katılımcıların oyunu alarak tekrar başkan seçildi. Tek liste ile gidilen seçimlere, 1000 kişinin üzerinde okul velisi katıldı.Okul Müdürü Murat Şendoğan, yeniden okul aile birliği başkanlığına seçilen Şengül Yurt ve ekibini tebrik etti ve güzel hizmetlere birlikte imza atacaklarını söyledi Şengül Yurt, yeni yönetimde şu isimlere yer verdi:
Gönül Özkum, Seçil Sarı, Canan Bostan, Dilek Delibaş, Tülin Can, Gülşah Arık Ateş, Sevgi Yanık Kayış, Seçil Genç ve  Hülya Bölükbaşı Akar
Bu haber 338 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ