27 Ocak 2020 Pazartesi 01:21

YUSUF AKSU TAMAM

Yusuf Aksu Tamam
11 Mart 2019 Pazartesi 10:11

.


Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, Sinoplular derneğitarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Sinoplular Dernek Başkanı Muammer Aydın’ın ev sahipliğinde dernek binasında düzenlenen programa Aksu ve Meclis Üyesi adayları katıldı. Aksu ‘siyasi farklılıkları bir kenara bırakarak Çayırova’nın bugüne kadar kaybettiği maddi manevi kazanımları geri kazanmalıyız’ dedi.


AKSU, HEPİMİZ ÇAYIROVA’LIYIZ

Sinoplular dernek üyelerinin yoğun şekilde katıldığı kahvaltı programına Sp Meclis Üyesi Adayları ve Muhtar Adayları da katılım sağladı. Programda konuşan Aksu ‘Sinoplu hemşerilerimiz diğer memleketli vatandaşlarımız gibi doğduğu topraklarını ve yaşayıp doyduğu yer olan Çayırova’yı da unutmayan, ilçemizin kalkınmasını öncelik edinmiş insanlardır. Çayırova ilçemizde şeffaf, adil, dürüst ve paylaşımcı bir yönetim için siyasi farklılıkları bir kenara bırakarak ilçe olarak bugüne kadar kaybettiğimiz maddi manevi bütün kazanımları birlikte geri kazanacağız’ dedi.


AKSU, İNANCIMIZ TAM
Çayırova ilçemizin kaybedecek bir beş yılı daha olmadığının altını çizen Aksu, Saadet Partisi olarak bizler meclis üyelerimizle beş yıldır şehrimizin kazanımlarını korumak için mücadele ettik fakat muhalefette olduğumuz için çoğunluğu bir hak sebebi olarak gören mevcut iktidar şeffaf belediyeciliğe tamamen zıt bir yönetim sergilediler. Bizler ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın bugüne kadarki Çayırova halkının lehine yaptığımız çalışmaları da göz önünde bulundurarak parti ayrımı yapmaksızın bizimle birlikte halkın dahil olduğu bir yönetim sistemini

kuracağına olan inancımız tamdır’ dedi. Aksu son olarak Sinoplular Dernek başkanı Muammer Aydın ve yönetimine teşekkür ederek ‘aranızda bulunmaktan onur duydum’ dedi.AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ
Sinoplular dernek başkanı Muammer Aydın ‘dürüstlük ve şeffaflık ilkesiyle çıktığınız bu yolda başarılar dilerim. Şahsınızın adaylığı ve Meclis Üyesi Aday listeniz toplumun her kesimine hitap etmektedir. Umarım Çayırovamız için en güzeli ve en hayırlısı olur. Allah yardımcınız olsun’ dedi.
Bu haber 391 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaelispor'dan 100 bin TL

Kocaelispor'dan 100 bin TL

Depremin acısını en iyi biz anlarız

Metal işçileri görüşme masasına

Metal işçileri görüşme masasına

İşveren, grev istemiyor!

AFAD'dan son açıklama

AFAD'dan son açıklama

AFAD, depreme ilişkin son son bilgileri paylaştı.

ELAZIĞ İÇİN YARDIMLAR ALINMAYA BAŞLANDI

ELAZIĞ İÇİN YARDIMLAR ALINMAYA BAŞLANDI

Kocaeli AFAD İl Müdürlüğü, Elazığ için ayni yardımları kabul etmeye başladı.

SEZER, ELAZIĞ VE MALATYA’YA GİDİYOR

SEZER, ELAZIĞ VE MALATYA’YA GİDİYOR

YARDIM KAMPANYASINA GÖLCÜKLÜLERDEN BÜYÜK DESTEK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ