20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:40
 
  • 6,114 TL

  • 6,985 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

ZABITA O BÖLGELER İÇİN UYARDI

Zabıta o bölgeler için uyardı
15 Haziran 2018 Cuma 19:20

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bayram öncesi trafiğe kapalı olan bölgelerdeki denetimlerini sıklaştırdı.

Zabıta ekipleri, özellikle yaya yoğunluğunun yaşandığı ve araç trafiğine kapalı olan Ömerağa ile Karabaş Mahallelerindeki denetimlerini arttırdı. Bölgelerdeki ticari hareketliliğin sürmesi, vatandaş ile esnafın   rahat ve huzurlu alışveriş ortamında buluşması için denetimlerini sıklaştıran ekipleri, trafiğe kapalı olan bölgelerde uygunsuz park edilen araçlarla ilgili emniyet ekipleriyle birlikte kontroller gerçekleştirdi.


Uygunsuz park edilen araçlarla ilgili sürücülere uyarılarda bulunan ve uygunsuz parklanmaları kaldıran  zabıta ekipleri “vatandaşımızın rahat ve huzurlu bir ortamda bayram alışverişini gerçekleştirmesi için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Özellikle yaya yoğunluğunun yaşandığı İstiklal ve Fethiye Caddelerinde araç sürücülerine gerekli uyarıları yapıyoruz. Özellikle motosiklet sürücülerinin trafiğe kapalı olan bu bölgeleri kullanması trafik yönünden çeşitli olumsuzlukların yaşanmasına neden oluyor. Biz de sürücülere, yaya yoğunluğunun yaşandığı trafiğe kapalı olan bu bölgelere motorlu taşıtların girmesinin yasak olduğunu hatırlatıp, kurallara uymalarını, aksi halde cezai işlemde bulunulacağımızı söylüyoruz” dediler.

 

Bu haber 709 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşınma işi bayram sonrası

Taşınma işi bayram sonrası

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

Kartepe'de Başpehlivan Recep Kara

.

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele’de bir ayda 5 açılış

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele'ye kalıcı eserler kazandırıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ