27 Mayıs 2018 Pazar 18:38
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

ZİRAAT MÜHENDİSLERİNDE YENİ BAŞKAN ÖZGÜR YILMAZ

Ziraat Mühendislerinde yeni başkan Özgür Yılmaz
22 Ocak 2018 Pazartesi 13:28

.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası olağan kongresi 20 Ocak 2018 Cumartesi günü İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Genel kurul divan başkanlığına M.Feridun Aztekin, divan katipliklerine Hasret Sahin ve Evrim Taylan seçildi. Kongre saat 10:00'da görüşmeler ile  başlayıp, 17.00'de yönetim seçimi için oy kullanma ile tamamlandı.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası başkanlığını 18 yıldır başarı ile yürüten Aykut Sami Ünal'in aday olmadığını genel kurulda yeni dönem yönetim kurulu seçimlerini Özgür Yılmaz ve ekibi kazandı.


TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim kurulu asıl üyeliklere Özgür Yılmaz, Uğur Bayrak, Temel Fidan,Gülfem Hangişi, M. Veysel Ayhan seçilirken yönetim kurulu yedek üyeliklerine Pınar Atabay, Selen Dursun Dereli, Şermin Korkmaz, Ali Pektez,M. Okan Sezgin seçildi. TMMOB Ziraat Muhendisleri Odası 46. olağan genel kurulu için il delegeliklerine Aykut Sami Ünal, Özgür Yılmaz, Uğur Bayrak, Ramazan Yakar seçildi.


Bu haber 567 defa okundu

DİĞER HABERLER

Toprak kaydı tren seferleri durdu

Toprak kaydı tren seferleri durdu

.

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Dere taştı;2 evi su bastı

Dere taştı;2 evi su bastı

.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET