15 Ağustos 2018 Çarşamba 06:05
 
  • 6,415 TL

  • 7,282 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

ZİRAAT MÜHENDİSLERİNDE YENİ BAŞKAN ÖZGÜR YILMAZ

Ziraat Mühendislerinde yeni başkan Özgür Yılmaz
22 Ocak 2018 Pazartesi 13:28

.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası olağan kongresi 20 Ocak 2018 Cumartesi günü İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Genel kurul divan başkanlığına M.Feridun Aztekin, divan katipliklerine Hasret Sahin ve Evrim Taylan seçildi. Kongre saat 10:00'da görüşmeler ile  başlayıp, 17.00'de yönetim seçimi için oy kullanma ile tamamlandı.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası başkanlığını 18 yıldır başarı ile yürüten Aykut Sami Ünal'in aday olmadığını genel kurulda yeni dönem yönetim kurulu seçimlerini Özgür Yılmaz ve ekibi kazandı.


TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim kurulu asıl üyeliklere Özgür Yılmaz, Uğur Bayrak, Temel Fidan,Gülfem Hangişi, M. Veysel Ayhan seçilirken yönetim kurulu yedek üyeliklerine Pınar Atabay, Selen Dursun Dereli, Şermin Korkmaz, Ali Pektez,M. Okan Sezgin seçildi. TMMOB Ziraat Muhendisleri Odası 46. olağan genel kurulu için il delegeliklerine Aykut Sami Ünal, Özgür Yılmaz, Uğur Bayrak, Ramazan Yakar seçildi.


Bu haber 589 defa okundu

DİĞER HABERLER

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

Banka kartları ve kredi kartları ile kredi işlemleri hakkında yönetmelikte değişiklik kabul edildi

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ