Ana SayfaGündemKarakolSiyasetEkonomiYaşamEğitimTeknolojiMagazinSpor
Arşiv: Git
Uyuşturucu komaya soktu
HİZMET-İŞ neyi bekliyor?
Dolphin'in çatısına çıktı
Asker kışlaya polis karakola hapsolmayacak
Google'da Ara

Derince cinayeti çözüldü

25 Şubat 2012, Cumartesi - 02:55:03
Karakter Boyutu Karakter boyutunu büyüt Karakter boyutunu küçült

Katiller Teyze Çocukları çıktı

Haber Başlığı

16 Şubat günü Derince İbni Sina Mahallesi Piri Reis Caddesinde Gelin ve kaynanayı boğazlarını keserek öldüren zanlılar yakalandı.

 

 

VAHŞETİN FAİLLLERİ YAKALANDI

 

16 Şubat günü Derince İbni Sina Mahallesi Piri Reis Caddesi No:126 sayılı 3 katlı apartmanın1.katındaki Kurt ailesinden 2 kadını hunharca boğazlarını keserek öldüren caniler yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu tarafından oluşturulan 5 özel ekiple cinayeti soruşturan polis ekipleri cinayetin ardından 9. günde katilleri İstanbul Beyoğlu'nda gizlendikleri evde yakalamayı başardı.

 

TEYZE ÇOCUKLARI KATİL ÇIKTI

 

Kocaeli'de büyük ses yaratan korkunç cinayetin faillerinden İkisi Kurt ailesinin yakın akrabası çıktı. İddialara göre evde yüklü miktarda para olduğunu düşünen M. M. ve M. K. isimli teyze çocukları yanlarına aldıkları diğer zanlılarla birlikte Güler Kurt ve gelini Hatice Kurt'un evlerinin kapısını çaldı. Herşeyden habersiz kapıyı açan gelin Hatice Kurt gözü dönmüş canilerin niyetini fark edince ellerinden kurtulup yatak odasına kaçtı. Bu sırada eve dalan zanlılardan ikisi gelin Hatice'yi yatak odasında boğazını keserek öldürürken diğer zanlılarda kaynana Güler Kurt'u oturma odasında boğazını keserek öldürdüler.

 

PARAYI BULAMADILAR

 

Korkunç cinayeti gözlerini kırpmadan işleyen katiller  evin altını üstüne getirmelerine rağmen aradıkları parayı bir türlü bulamadılar. Zanlılardan M.M., U.U. M.K. ve ismi açıklanmayan diğer zanlının olayın hemen ardından İstanbul'a kaçtıkları ve 9 gündür polis takibinden kurtulmak için telefon kullanmadan Beyoğlu'nda bir evde saklandıkları ve bu gece yarısı Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosunun 5 özel ekibi tarafından yapılan baskınla yakalandıkları öğrenildi.

 

POLİS İLK GÜNDEN CİNAYETİ ÇÖZDÜ

Derince'de işlenen korkunç cinayetin ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri çok titiz bir çalışma yaparak her türlü detayı incelemeye aldı. Bu sırada durumundan şüphe ettikleri M.M.isimli yakın akrabayı sorguya alan polisler ifadenin ardından M.M.'yi salıverdi. Polislerin kendisinden şüphelenmediğini sanan M.M. ardında kendisini 24 saat izleyen polisleri hiç fark etmeden 9 gün geçirdi. Zanlıların yerlerini bu sayede tespit eden Cinayet masası dedektifleri gece 02.00 sıralarında İstanbul Beyoğlu ilçesinde bir eve düzenledikleri baskında M.M., U.U. ve M.K. ile bunlara yardım eden ve ismi açıklanmayan 4 şüpheliyi yakaladı. Zanlılar gece 04.00 sıralarında Kocaeli'ye getirildi ve Asayiş Şube Müdürlüğünde sorguya alınırken polis ilk gün gözaltına aldığı diğer akraba M.M.'yi de yeniden gözaltına aldı.

 

 

5 KİŞİ GÖZALTINDA

 

Asayiş ekiplerince İstanbul'da yakalanarak ilimize getirilen 4 zanlının yanı sıra Kocaeli'de gözaltına alınan 5 zanlının Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulamaları devam ediyor. Cinayetin tüm detaylarının ortaya çıkması için polisin Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı'ndan ek gözaltı süresi alması bekleniyor.Bu haber 19424 defa okundu
Bu yazıyı oyla 1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 5 / 5.0
 

Yorumlar

19 Yorum
Güvenlik Kodu< Resimdeki sayıyı kutucuğa giriniz.

Uyarı: T.C. yasalarına aykırı, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorumlarla ilgili hukuki yaptırımlardan Kocaeli Gazete sorumlu tutulamaz. Yazılan her yorumun yayınlanacağı garanti edilmemektedir.

1

gözde arslan

25 Şubat 2012, Cumartesi - 22:16:41
artık insanlar insanlıktan çıkmaya başlıyorlar bu nasıl bi vicdansızlıktır insan düşmanına kıyamazken akrabasına canına nasıl kıyar RABBİM büyük tür herkesin cezasını en güzel şekilde verir..
2

güllü kurt

25 Şubat 2012, Cumartesi - 18:41:13
allah versin belanızı hele senin allah canını tezenin kanında alsın bu nebiçim yegenlik köpek şerefsiz allah razı olsun kocaeli emniyetinden inşlh ceza evinden çıkamazsınız aç köpekler
3

EMNİYET

25 Şubat 2012, Cumartesi - 17:58:19
Allah devletimize zeval vermesin.GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARAK CANLA BAŞLA ÇALIŞAN EMNİYET TEŞKİLATIMIZA HELAL OLSUN.
4

can

25 Şubat 2012, Cumartesi - 17:52:27
mevladan bulun inşallah.nasıl kıydınız o insanlara.sizin ananaız bacınız yok mu.tüylerim dikeken diken oldu.değer mi be kardeşim parayı bulamadın peki canlarından ne istedinnn
5

Kerime

25 Şubat 2012, Cumartesi - 16:01:26
Böyle bir olay ne gördüm ne duydum allahnzından bulun tabi varsa inancınız insafsızlar sizi
6

Komşu

25 Şubat 2012, Cumartesi - 15:01:49
Allah belanızı versin diyecek bişey bulamıyorum şerefsiz köpekler ..
7

it soyları

25 Şubat 2012, Cumartesi - 14:22:51
Adi yaratıklar. Birde akraba olacaksınız. Bu nasıl insanlık para için 2 kadoını kestiniz umarım sizide ceza evinde...
 

Haber ve Yazı Arama

 
 

Köşe Yazarları

 
 

Anket

 

Genel Seçimde hangi partiye oy vereceksiniz?

AKP
CHP
MHP
BBP&SP
HDP
DİĞER
OY KULLANMAYACAĞIM