17 Ocak 2019 Perşembe 02:36
 
  • 5,347 TL

  • 6,108 TL

  • 223,27 TL

  • 95.411

Öncekiler Sonrakiler

'DÜNYA SERAMİK FOTOĞRAF SERGİSİ' DİKKAT ÇEKTİ

'Dünya Seramik Fotoğraf Sergisi' dikkat çekti
14 Ağustos 2018 Salı 13:38

Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı ve El Sanatları Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Dr. Nermin Demirkol'un hazırlamış olduğu 'Dünya Seramik Fotoğraf Sergisi' görücüye çıktı.

Bilecik Valiliği ve BEBKA işbirliği ile gerçekleştirilen sergi, Kınık Köyü Kırsalı'nda Tasarım Etkinliği kapsamında düzenlendi.
Açılan sergiye; Bilecik Valisi Doç.  Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Salim Yağcı, Bilecik Belediye Başkanı Nihat can, Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır, protokol mensupları, Kocaeli'inn önde gelen iş kadınlarından Muazzez Erdoğan,  Sivil toplum örgütü temsilcileri, önemli sanatseverler ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı.
Yapılan organizasyonun en ilgi çeken bölümü; Nermin Demirkol'un hazırlamış olduğu 'Dünya Seramik Fotoğraf Sergisi' oldu.

Sergiyi büyük bir hayranlıkta takip eden konuklar; sergideki resimler hakkında Demirkol'dan bilgi aldı. Sanatkar kişiliği ile tanınan Demirkol, gösterilen yoğun ilgiden bir hayli memnun oldu. Demirkol'u, başta Kocaeli'inn en aktif kadınlarından olan genç girişimci iş kadını Muazzez Erdoğan ve sevenleri de yalnız bırakmadı.


 

Bu haber 3232 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kadınlar Korosu, İstanbul için söyledi​

Kadınlar Korosu, İstanbul için söyledi​

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Kadınlar Korosu tarafından Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde konser düzenlendi

GTÜ KAGEM Murat Özanlar’ı öğrencilerle buluşturdu

GTÜ KAGEM Murat Özanlar’ı öğrencilerle buluşturdu

.

İsmail Kılıçarslan sevenleriyle buluşacak

İsmail Kılıçarslan sevenleriyle buluşacak

İsmail Kılıçarslan, 27 Aralık Perşembe günü Büyükşehir Belediyesi Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştireceği söyleşiyle sevenleriyle buluşacak

Mali, O ses Türkiye'de mest etti

Mali, O ses Türkiye'de mest etti

.

Yücel Boru Fen Lisesi'nde Kariyer dolu günler

Yücel Boru Fen Lisesi'nde Kariyer dolu günler

Gebze Yücel Boru Fen Lisesi 17-21 Aralık tarihleri arasında 5 gün 10 oturum şeklinde Kariyer Günleri etkinliği gerçekleştirdi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ