06 Haziran 2020 Cumartesi 01:47

BERGÜZAR TOĞPLULUĞU YAMEN'İ ZİYARET ETTİ

Bergüzar toğpluluğu Yamen'i ziyaret etti
04 Nisan 2019 Perşembe 12:55

Bergüzar Türk Müziği Topluluğu, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen’i ziyaret ederek, düzenleyecekleri iki konsere davet etti.

 

Bergüzar Türk Müziği Topluluğu Başkanı Gülay Ülker, başkan yardımcısı Ümran Akbacak ve koro şefi Halit Ünver, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen’i yerinde ziyaret etti. Samimi buluşmada Ercan Yamen’e görevinde başarılar dileyen topluluk, önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri konserler hakkında da bilgiler aktardı. Konser programlarının ilki 29 Nisan saat 20.30’da Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Büyükşehir Belediyesi Dini Musiki Korosu ile gerçekleştireceklerini ifade eden Ünver, “ Buradaki konserimiz Şef Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi yönetiminde gerçekleşecektir” dedi.

BAHAR VE NOSTALJİ KONSERİ

Ünver daha sonra, “Bergüzar Türk Müziği Topluluğu olarak 4 Mayıs Cumartesi günü Sakarya Üniversitesi Sapanca Turizm Okulu’nda ‘Bahar ve Nostalji’ konseri gerçekleştireceğiz. Benim şefliğim de yapılacak konser gecesinde Türk müziğimizin sevilen seçkin eserlerini seslendireceğiz” diyerek Ercan Yamen’i konsere davet etti. Sıcak ziyaret ve sonrasında ise Yamen, “ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız. Aynı şekilde bundan sonra da sanatçılarımızın bu güzel çalışmalarına her zaman desteklerimizi vermeye devam edeceğiz” diyerek teşekkür etti. Başkan Gülay Ülker ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktararak, “ Nazik ve samimi sohbetini ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bize güç verdiniz” ifadesini kullandı.
Bu haber 5033 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tarihi Gar’da, ‘Roma’dan Günümüze’ konulu sergi

Tarihi Gar’da, ‘Roma’dan Günümüze’ konulu sergi

Doğu Roma İmparatorluğu başkenti Nicomedia’dan ilham alınarak yapılan, “Roma’dan Günümüze” konulu Karma Heykel ve Seramik Sergisi sanatseverlerle buluştu

Bu sergi kaçmaz

Bu sergi kaçmaz

Deniz Özyuva 10 yıllık çalışmasını sergileyecek

TARİHİ GAR'DA 'KADIN' TEMALI SERGİ

TARİHİ GAR'DA 'KADIN' TEMALI SERGİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, 41 Sanat Grubunun yuvarlak tuvallere yaptığı, “Kadın” temalı resim serginin açılışı büyük ilgi gördü.

Romadan günümüze Nicomedia Sergisi

Romadan günümüze Nicomedia Sergisi

Sergi, ziyaret etmek isteyenler için 19 Mart 2020 tarihine kadar açık olacak

'80 Günde Devr-i Alem' izleyenlerine komedi ziyafeti çekti

'80 Günde Devr-i Alem' izleyenlerine komedi ziyafeti çekti

"80 Günde Devr-i Alem", Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.

Köy okulları, kağıdın büyülü dünyası ile tanışıyor

Köy okulları, kağıdın büyülü dünyası ile tanışıyor

“Kağıdın Büyülü Dünyası” Kocaeli’nin en ücra noktalarına ulaşıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ