23 Ocak 2020 Perşembe 03:32

BERGÜZAR TOĞPLULUĞU YAMEN'İ ZİYARET ETTİ

Bergüzar toğpluluğu Yamen'i ziyaret etti
04 Nisan 2019 Perşembe 12:55

Bergüzar Türk Müziği Topluluğu, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen’i ziyaret ederek, düzenleyecekleri iki konsere davet etti.

 

Bergüzar Türk Müziği Topluluğu Başkanı Gülay Ülker, başkan yardımcısı Ümran Akbacak ve koro şefi Halit Ünver, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen’i yerinde ziyaret etti. Samimi buluşmada Ercan Yamen’e görevinde başarılar dileyen topluluk, önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri konserler hakkında da bilgiler aktardı. Konser programlarının ilki 29 Nisan saat 20.30’da Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Büyükşehir Belediyesi Dini Musiki Korosu ile gerçekleştireceklerini ifade eden Ünver, “ Buradaki konserimiz Şef Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi yönetiminde gerçekleşecektir” dedi.

BAHAR VE NOSTALJİ KONSERİ

Ünver daha sonra, “Bergüzar Türk Müziği Topluluğu olarak 4 Mayıs Cumartesi günü Sakarya Üniversitesi Sapanca Turizm Okulu’nda ‘Bahar ve Nostalji’ konseri gerçekleştireceğiz. Benim şefliğim de yapılacak konser gecesinde Türk müziğimizin sevilen seçkin eserlerini seslendireceğiz” diyerek Ercan Yamen’i konsere davet etti. Sıcak ziyaret ve sonrasında ise Yamen, “ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız. Aynı şekilde bundan sonra da sanatçılarımızın bu güzel çalışmalarına her zaman desteklerimizi vermeye devam edeceğiz” diyerek teşekkür etti. Başkan Gülay Ülker ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktararak, “ Nazik ve samimi sohbetini ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bize güç verdiniz” ifadesini kullandı.
Bu haber 4648 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vaveyla kukla gösterisi köy çocukları için sahne alacak

Vaveyla kukla gösterisi köy çocukları için sahne alacak

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

Kocaeli Şehir Tiyatroları’na 4 ödül birden

Kocaeli Şehir Tiyatroları’na 4 ödül birden

Eskişehir’de düzenlenen 19’uncu Direklerarası Seyirci Ödülleri Töreni’nde Kocaeli Şehir Tiyatroları, ‘Göl’ adlı oyunuyla 4 ödüle layık görüldü.

Elif Güreşçi, konser için İzmit’e geliyor

Elif Güreşçi, konser için İzmit’e geliyor

Büyükşehir Belediyesi TSM Korosu, yeni yılın ilk konserini Kocaeli Kongre Merkezi'nde düzenliyor

SDKM’DE YILSONU KONSERİ

SDKM’DE YILSONU KONSERİ

Türk Halk Müziği Korosuna davetlisiniz

Bu topraklara borcumuz var

Bu topraklara borcumuz var

“Hereke Halısından Kandıra Bezine Coğrafi İşaretler" adlı sunumda, “ Bu topraklara borcumuz var” mesajı verildi

Günün Çorbası ayakta alkışlandı

Günün Çorbası ayakta alkışlandı

Kocaeli Kongre Merkezi’nin 1300 kişilik salonu, şehrin tiyatrosunun oynadığı ‘Günün Çorbası’ müzikali ile ilk tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ