17 Temmuz 2018 Salı 22:22
 
  • 4,802 TL

  • 5,601 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

GÜRBULAK NAKLİYAT GENÇ SPORCULARA SAHİP ÇIKIYOR

Gürbulak Nakliyat genç sporculara sahip çıkıyor
17 Ekim 2017 Salı 13:26

Dilovası’nda Konteyner taşımacılığında hizmet veren Gürbulak Nakliyat, bölgemizdeki başarılı sporculara sahip çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Belediyesi tarafından organize edilen yağlı güreşlerde Büyük Orta kategorisinde Birinci olarak Altın Kemerin ebedi sahibi olan milli sporcu İsmail Çırak, kendisine her zaman maddi ve manevi olarak destekte bulunan Gürbulak Nakliyat’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÇAKAN:  ‘’GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK BİZİM GÖREVİMİZ’’
Gürbulak Nakliyat yönetim kurulu üyesi Burhan Çakan, Milli sporcu İsmal Çırak ve menajeri Cemal Uyar’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, yetenekli ve başarılı kardeşlerimize destek olmak bizlerin görevidir şeklinde görüş belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Çakan,’’  Her alanda gençlerimize sahip çıkarak onları başarıya giden yolda desteklemeliyiz. İsmail Çırak kardeşimiz elde ettiği başarılarla zaten bizleri fazlası ile gururlandırdı.  İnşallah İsmail Çırak kardeşimiz ilerleyen yıllarda da Edirne’de her yıl yapılan yağlı güreşlerde başpehlivan olarak önemli başarıya imza atacaktır. Maalesef ülkemizde futbol dışında diğer spor branşlarına firmalar ve iş adamlarımız destek olmuyor. Biz Gürbulak Nakliyat olarak kapımıza gelen hiçbir amatör sporcuyu boş çevirmedik. Önemli olan sporcuya gelişim dönemlerinde destek vermek. Sporcu Avrupa dünya şampiyonu olduktan sonra sahip çıkan çok oluyor. Bir de o zaman desteğe ihtiyacı kalmıyor.  Altın kemerin ebedi sahibi olan İsmail Çırak’ın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, kardeşimize başarılar diliyorum dedi.


Bu haber 2413 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ