24 Kasım 2017 Cuma 03:15
 
  • 3,920 TL

  • 4,646 TL

  • 162,95 TL

  • 105.026

Öncekiler Sonrakiler

GÜRBULAK NAKLİYAT GENÇ SPORCULARA SAHİP ÇIKIYOR

Gürbulak Nakliyat genç sporculara sahip çıkıyor
17 Ekim 2017 Salı 13:26

Dilovası’nda Konteyner taşımacılığında hizmet veren Gürbulak Nakliyat, bölgemizdeki başarılı sporculara sahip çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Belediyesi tarafından organize edilen yağlı güreşlerde Büyük Orta kategorisinde Birinci olarak Altın Kemerin ebedi sahibi olan milli sporcu İsmail Çırak, kendisine her zaman maddi ve manevi olarak destekte bulunan Gürbulak Nakliyat’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÇAKAN:  ‘’GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK BİZİM GÖREVİMİZ’’
Gürbulak Nakliyat yönetim kurulu üyesi Burhan Çakan, Milli sporcu İsmal Çırak ve menajeri Cemal Uyar’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, yetenekli ve başarılı kardeşlerimize destek olmak bizlerin görevidir şeklinde görüş belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Çakan,’’  Her alanda gençlerimize sahip çıkarak onları başarıya giden yolda desteklemeliyiz. İsmail Çırak kardeşimiz elde ettiği başarılarla zaten bizleri fazlası ile gururlandırdı.  İnşallah İsmail Çırak kardeşimiz ilerleyen yıllarda da Edirne’de her yıl yapılan yağlı güreşlerde başpehlivan olarak önemli başarıya imza atacaktır. Maalesef ülkemizde futbol dışında diğer spor branşlarına firmalar ve iş adamlarımız destek olmuyor. Biz Gürbulak Nakliyat olarak kapımıza gelen hiçbir amatör sporcuyu boş çevirmedik. Önemli olan sporcuya gelişim dönemlerinde destek vermek. Sporcu Avrupa dünya şampiyonu olduktan sonra sahip çıkan çok oluyor. Bir de o zaman desteğe ihtiyacı kalmıyor.  Altın kemerin ebedi sahibi olan İsmail Çırak’ın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, kardeşimize başarılar diliyorum dedi.


Bu haber 641 defa okundu

DİĞER HABERLER

Dünyanın gündemi Gebze’de tutuldu

Dünyanın gündemi Gebze’de tutuldu

Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında gazeteciler Hikmet Genç ve Ersoy Dede “Dünyanın Gündemi Türkiye” konulu konferansla Gebzeliler ile bir araya geldi.

Şiir tadında resim sergisi

 Şiir tadında resim sergisi

KO-MEK Resim branşında eğitim gören kursiyerler ‘Şiirlerle Resim’ adlı sergiyi İzmit Belediyesi Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sundu

KYÖV Edebiyatçıları ödüllendirecek

KYÖV Edebiyatçıları ödüllendirecek

Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı (KYÖV), bu yıl ilkini gerçekleştireceği ve daha sonra geleneksel hale getireceği Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı “ÇOCUK EDEBİYATI ÖDÜLLERİ”için başvuru tarihi açıklandı.

Hayata dönüş derneği'nden Doğan'a ziyaret

Hayata dönüş derneği'nden Doğan'a ziyaret

Hayata Dönüş Derneği Başkanı Nezahat Erok ve yönetim kurulu üyeleri Bahar Acar, Emel Acar, Adnan Sertel ve Sevinç Korkmaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler.

Şeb-i Arus için hem yarışma hem gösteri

Şeb-i Arus için hem yarışma hem gösteri

İzmit Belediyesi ile Tasavvuf Vakfı Kocaeli Temsilciliği ortaklığında Hz. Mevlana’nın 744. ölüm yıldönümü olan Şeb-i Arus için etkinlikler düzenlenecek.

Şamcı doğal temizliğin sırlarını anlattı

Şamcı doğal temizliğin sırlarını anlattı

Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Erkan Şamcı “Doğala Dönüş” konulu semineri ile Gebzeliler ile bir araya geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET