22 Ocak 2018 Pazartesi 19:12
 
  • 3,783 TL

  • 4,633 TL

  • 162,58 TL

  • 117.235

Öncekiler Sonrakiler

GÜRBULAK NAKLİYAT GENÇ SPORCULARA SAHİP ÇIKIYOR

Gürbulak Nakliyat genç sporculara sahip çıkıyor
17 Ekim 2017 Salı 13:26

Dilovası’nda Konteyner taşımacılığında hizmet veren Gürbulak Nakliyat, bölgemizdeki başarılı sporculara sahip çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Belediyesi tarafından organize edilen yağlı güreşlerde Büyük Orta kategorisinde Birinci olarak Altın Kemerin ebedi sahibi olan milli sporcu İsmail Çırak, kendisine her zaman maddi ve manevi olarak destekte bulunan Gürbulak Nakliyat’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÇAKAN:  ‘’GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK BİZİM GÖREVİMİZ’’
Gürbulak Nakliyat yönetim kurulu üyesi Burhan Çakan, Milli sporcu İsmal Çırak ve menajeri Cemal Uyar’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, yetenekli ve başarılı kardeşlerimize destek olmak bizlerin görevidir şeklinde görüş belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Çakan,’’  Her alanda gençlerimize sahip çıkarak onları başarıya giden yolda desteklemeliyiz. İsmail Çırak kardeşimiz elde ettiği başarılarla zaten bizleri fazlası ile gururlandırdı.  İnşallah İsmail Çırak kardeşimiz ilerleyen yıllarda da Edirne’de her yıl yapılan yağlı güreşlerde başpehlivan olarak önemli başarıya imza atacaktır. Maalesef ülkemizde futbol dışında diğer spor branşlarına firmalar ve iş adamlarımız destek olmuyor. Biz Gürbulak Nakliyat olarak kapımıza gelen hiçbir amatör sporcuyu boş çevirmedik. Önemli olan sporcuya gelişim dönemlerinde destek vermek. Sporcu Avrupa dünya şampiyonu olduktan sonra sahip çıkan çok oluyor. Bir de o zaman desteğe ihtiyacı kalmıyor.  Altın kemerin ebedi sahibi olan İsmail Çırak’ın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, kardeşimize başarılar diliyorum dedi.


Bu haber 1459 defa okundu

DİĞER HABERLER

KOTO’da Eğitim Sektörü için çalıştay düzenlendi

KOTO’da Eğitim Sektörü için çalıştay düzenlendi

Kocaeli Ticaret Odası’nda, eğitim sektörünün sorunları ve çözüm önerilerinin görüşülmesi amacıyla çalıştay düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Çelik ten yarı yıl mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Çelik ten yarı yıl mesajı

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarı yıl mesajı yayımladı.

'Tır tiyatrosu' ödüle layık görüldü

'Tır tiyatrosu' ödüle layık görüldü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Tiyatroda Sosyal Sorumluluk Çalışmaları alanda “Tır Tiyatrosu” projesiyle ödüle layık görüldü

Güzel Sanatlar Fakültesi KOÜ Hastanesi’nin Duvarlarını Renklendiriyor

Güzel Sanatlar Fakültesi KOÜ Hastanesi’nin Duvarlarını Renklendiriyor

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü, Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'nde duvar resmi uygulaması gerçekleştirdi.

Almanya bavulu ODTÜ KYÖD okullarında

Almanya bavulu ODTÜ KYÖD okullarında

ODTÜ GV Özel KYÖD Ortaokulu Aralık ayında Goethe Enstitüsü aracılığıyla öğrencilerini “Almanya Bavulu/DeutschlandKoffer” etkinliği ile buluşturdu.

Büyükşehir’den Bayanlar Türk Müziği Topluluğu konseri

Büyükşehir’den Bayanlar Türk Müziği Topluluğu konseri

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Bayanlar Türk Müziği Topluluğu tarafından SDKM’de konser düzenlendi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET