22 Nisan 2018 Pazar 07:54
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

GÜRBULAK NAKLİYAT GENÇ SPORCULARA SAHİP ÇIKIYOR

Gürbulak Nakliyat genç sporculara sahip çıkıyor
17 Ekim 2017 Salı 13:26

Dilovası’nda Konteyner taşımacılığında hizmet veren Gürbulak Nakliyat, bölgemizdeki başarılı sporculara sahip çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Belediyesi tarafından organize edilen yağlı güreşlerde Büyük Orta kategorisinde Birinci olarak Altın Kemerin ebedi sahibi olan milli sporcu İsmail Çırak, kendisine her zaman maddi ve manevi olarak destekte bulunan Gürbulak Nakliyat’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÇAKAN:  ‘’GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK BİZİM GÖREVİMİZ’’
Gürbulak Nakliyat yönetim kurulu üyesi Burhan Çakan, Milli sporcu İsmal Çırak ve menajeri Cemal Uyar’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, yetenekli ve başarılı kardeşlerimize destek olmak bizlerin görevidir şeklinde görüş belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Çakan,’’  Her alanda gençlerimize sahip çıkarak onları başarıya giden yolda desteklemeliyiz. İsmail Çırak kardeşimiz elde ettiği başarılarla zaten bizleri fazlası ile gururlandırdı.  İnşallah İsmail Çırak kardeşimiz ilerleyen yıllarda da Edirne’de her yıl yapılan yağlı güreşlerde başpehlivan olarak önemli başarıya imza atacaktır. Maalesef ülkemizde futbol dışında diğer spor branşlarına firmalar ve iş adamlarımız destek olmuyor. Biz Gürbulak Nakliyat olarak kapımıza gelen hiçbir amatör sporcuyu boş çevirmedik. Önemli olan sporcuya gelişim dönemlerinde destek vermek. Sporcu Avrupa dünya şampiyonu olduktan sonra sahip çıkan çok oluyor. Bir de o zaman desteğe ihtiyacı kalmıyor.  Altın kemerin ebedi sahibi olan İsmail Çırak’ın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor, kardeşimize başarılar diliyorum dedi.


Bu haber 2332 defa okundu

DİĞER HABERLER

15 yeni üniversite kuruluyor

15 yeni üniversite kuruluyor

Hükümet, 15 yeni üniversite kurulmasını içeren tasarıyı Meclis'e sundu.

Türk Sanat Müziği Korosu’ndan konser

Türk Sanat Müziği Korosu’ndan konser

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosu konserinde sanat müziğinin eşsiz eserleri keyifle dinlendi

Nev Eda Korosundan muhteşem konser

Nev Eda Korosundan muhteşem konser

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Nev Eda Türk Müziği Topluluğu tarafından düzenlenen konserde, Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserleri seslendirildi

Posco Assan TST Gönüllüleri Akmeşe İlkokulu’ndaydı…

Posco Assan TST Gönüllüleri Akmeşe İlkokulu’ndaydı…

Her ayın ikinci cumartesi günü gerçekleştirdiği gönüllülük aktiviteleri ile çevresine katkı sunan Posco Assan TST Gönüllüleri’nin nisan ayındaki adresi Akmeşe İlkokulu’ydu.

Çöl kaplanı Kartepe'de

Çöl kaplanı Kartepe'de

Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Fahreddin Paşa Paneli” 16 Nisan Perşembe Günü Saat:15.00’da Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Kocaeli Türküleri albüm oldu

Kocaeli Türküleri albüm oldu

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan alan araştırmasında tespit edilen Kocaeli Türküleri ünlü sanatçılar tarafından okunarak bir albümde toplandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ