23 Nisan 2019 Salı 23:51
 
Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE KÜLTÜR- SANAT SEZONU AÇILIYOR

Kartepe'de kültür- sanat sezonu açılıyor
16 Ekim 2018 Salı 11:37

Kartepe Belediyesi 2018-2019 kültür ve sanat etkinliklerinde ’’yeni sezon’’ başlıyor.

Kültürel faaliyetlerini geniş yelpazede yürüterek sayısız tiyatro, konferans, seminer ve söyleşi programları düzenleyen Kartepe Belediyesi, bu sezonda önemli kültür ve sanat insanlarını Kartepeliler ile buluşturacak. Etkinliklerin Ekim ayı itibariyle başladığını duyuran Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Ay, ‘’Tiyatro perdesi, 20 Ekim 2018 Cumartesi günü çocuklar için açılacak’’ açıklamasında bulundu.

TİYATROYLA BULUŞMAYA HAZIR MISINIZ?
Kartepe Belediyesi çocukları motive etmek, eğlendirirken hem de öğrenmelerine imkân sağlamak amacıyla düzenlediği çocuk tiyatrolarına bu sezonda devam ediyor. Kartepe Belediyesi 2018-2019 kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan ilk çocuk oyunu “Cimcime” Arslanbey Hasan Yılmaz Kültür Merkezi’nde saat:12.30’da sahnelenecek.

ÜZÜLMEZ’DEN SANATA TAM DESTEK
Sanata verdiği önemle bilinen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, sanatın her dalı için hassasiyet göstermekte, sanat ve sanatçı misyonunu öne çıkaran faaliyetlere desteklerimizi sürdürmekteyiz diyerek, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.


Bu haber 1605 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ