24 Mayıs 2019 Cuma 05:15
 
Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE ZİRVEDEKİ KADINLAR HİKAYELERİNİ ANLATACAK

Kartepe'de zirvedeki kadınlar hikayelerini anlatacak
22 Kasım 2018 Perşembe 09:31

.

Araştırmacı Yazar Müge Uçar’ın Kartepe Belediyesi’nin destekleri ile düzenlediği ‘’Kocaeli’ye Kadın Eli Değecek, Kadının Sesi Kocaeli’’ adlı panelin dördüncü oturumu Kartepe’de gerçekleştirilecek.


Kartepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, KOÜ’nin desteği ile “Kocaeli’ye Kadın Eli Değecek, Kadının Sesi Kocaeli” adlı panel Körfez, Gölcük ve Derince ilçelerinden sonra Kartepe’de gerçekleştirilecek. Zirvedeki Kadınlar ve Hikâyeleri adıyla dördüncü oturumu yapılacak olan panel, 23 Kasım 2018 Saat:14.30’da Hasan Yılmaz Kültür Merkezi’nde yapılacak.

ÖNEMLİ İSİMLER
Zirvedeki Kadınlar ve Hikâyeleri adıyla dördüncü oturumu yapılacak olan panelin moderatörlüğü, Araştırmacı-Yazar Müge Uçar tarafından yapılırken, AK Parti MKYK üyesi, Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek,  AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Kocaeli Büyükşehir Başkan Danışmanı Nermin Tol’un yanı sıra başarılı işlere imza atan Kartepeli kadın girişimciler Aynur Ormancı ve Çiçek Esra Bulut ise girişimcilik hikâyelerini anlatacak. Topluma özellikle kadınlara önemli rol model olan saygın ve başarılı konukların başarıya giden yol hikayelerini paylaşacağı panele yoğun katılım olması bekleniyor.  

Bu haber 2365 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sabancı'da 'Artifact-Yapay' sergisi

Sabancı'da 'Artifact-Yapay' sergisi

Serpil Şahin’in “Artifact-Yapay” başlıklı resim sergisi İzmit Sabancı Kültür Merkezi’nde açıldı. Sergi, 6-15 Mayıs tarihleri arasında gezilebilecek.

SABANCI'DA SANAT GECESİ

SABANCI'DA SANAT GECESİ

ÖĞRETMENLERDEN UNUTULMAZ SANAT GECESİ

DÜNYA SANAT GÜNÜ 30X30 RESİM SERGİSİ

DÜNYA SANAT GÜNÜ 30X30 RESİM SERGİSİ

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve 41 Sanat Grubu işbirliğiyle, 15 Nisan Dünya Sanat Günü 30x30 Resim Sergisi sanatseverlerle buluştu.

Türk Sanat Müziği Korosu Bahar Konseri Verdi

Türk Sanat Müziği Korosu  Bahar Konseri Verdi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ