10 Aralık 2018 Pazartesi 08:36
 
  • 5,310 TL

  • 6,071 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE ZİRVEDEKİ KADINLAR HİKAYELERİNİ ANLATACAK

Kartepe'de zirvedeki kadınlar hikayelerini anlatacak
22 Kasım 2018 Perşembe 09:31

.

Araştırmacı Yazar Müge Uçar’ın Kartepe Belediyesi’nin destekleri ile düzenlediği ‘’Kocaeli’ye Kadın Eli Değecek, Kadının Sesi Kocaeli’’ adlı panelin dördüncü oturumu Kartepe’de gerçekleştirilecek.


Kartepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, KOÜ’nin desteği ile “Kocaeli’ye Kadın Eli Değecek, Kadının Sesi Kocaeli” adlı panel Körfez, Gölcük ve Derince ilçelerinden sonra Kartepe’de gerçekleştirilecek. Zirvedeki Kadınlar ve Hikâyeleri adıyla dördüncü oturumu yapılacak olan panel, 23 Kasım 2018 Saat:14.30’da Hasan Yılmaz Kültür Merkezi’nde yapılacak.

ÖNEMLİ İSİMLER
Zirvedeki Kadınlar ve Hikâyeleri adıyla dördüncü oturumu yapılacak olan panelin moderatörlüğü, Araştırmacı-Yazar Müge Uçar tarafından yapılırken, AK Parti MKYK üyesi, Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek,  AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Kocaeli Büyükşehir Başkan Danışmanı Nermin Tol’un yanı sıra başarılı işlere imza atan Kartepeli kadın girişimciler Aynur Ormancı ve Çiçek Esra Bulut ise girişimcilik hikâyelerini anlatacak. Topluma özellikle kadınlara önemli rol model olan saygın ve başarılı konukların başarıya giden yol hikayelerini paylaşacağı panele yoğun katılım olması bekleniyor.  

Bu haber 694 defa okundu

DİĞER HABERLER

Şehir Tiyatroları’nda ‘Kulis Saati Söyleşileri’

Şehir Tiyatroları’nda ‘Kulis Saati Söyleşileri’

Kocaeli Şehir Tiyatroları’nda sahnelenen oyunlar öncesinde oyuncularla söyleşi etkinlikleri geçekleştiriliyor

'Hamlet' Kocaeli Şehir Tiyatroları’nda

'Hamlet' Kocaeli Şehir Tiyatroları’nda

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nun sahnelediği Hamlet’i konuk ediyor.

Ufka Yolculuk 7’nin Kayıtları Başladı

 Ufka Yolculuk 7’nin Kayıtları Başladı

.

Özel eğitim sınıfın açılışı yapıldı

Özel eğitim sınıfın açılışı yapıldı

Etkinlikler kapsamında İzmit belediyesi tarafından Atatürk Orta Okulu’nda yaptırılan özel sınıfın açılışı yapıldı, öğretmenlerin günleri kutlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ