21 Temmuz 2018 Cumartesi 15:02
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ'DE SON BAŞVURU 20 TEMMUZ

KOÜ'de son başvuru 20 Temmuz
05 Temmuz 2018 Perşembe 13:56

.

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen Kocaeli Üniversitesi ile 2016 yılında gerçekleştirilen yüksek lisans projesinin ikincisi 16 Ocak 2018 tarihinde imzalanan protokol ile yürürlüğe girmişti.

Bu kapsamda 2018-2019 Güz Dönemi Lisansüstü başvuruları alınmaya başlandı. Yüksek lisans ve doktora  yapmak isteyen adaylar, Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nün internet adresinden 20 Temmuz Cuma gününe kadar başvurabilecek.

Ayrıca başvuru yapmak isteyen gazetecilerin de belirtilen internet adresinden alacakları çıktıları Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ne iletmeleri gerektiği belirtildi.

Bu haber 1136 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ege ile Gaga sahnede

Ege ile Gaga sahnede

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kocaeli Fuarı 52. Yıl Yaz Etkinlikleri kapsamında her hafta çocukların televizyonlardan severek izledikleri çizgi film karakterlerinin çocuk oyunları sahneleniyor.

Gebze’de, Bingöl coşkusu

Gebze’de, Bingöl coşkusu

Büyükşehir Belediyesi tarafından Gebze Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Yavuz Bingöl konserinde binlerce Gebzeli, sanatçının şarkılarına eşlik etti

Kandıra bezini KO-MEK ile tanıyacaklar

Kandıra bezini KO-MEK ile tanıyacaklar

İki bin yıllık geçmişi olan ve unutulmaya yüz tutan Kandıra bezi, KO-MEK ile yeniden hayat bulacak

Semalar renklenecek

Semalar renklenecek

Kartepe Belediye Spor Kulübü Yamaç Paraşütü takımının ev sahipliğinde düzenlenecek olan Kartepe Yamaç Paraşütü Şenliği, 21-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu şölen kaçmaz

Bu şölen kaçmaz

.

Ege ile Gaga miniklerle buluşacak

Ege ile Gaga miniklerle buluşacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, TRT Çocuk televizyonunun sevilen çizgi filmi Ege ile Gaga isimli çocuk oyunu ücretsiz olarak sahnelenecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ