21 Ağustos 2018 Salı 07:00
 
  • 6,083 TL

  • 7,013 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

NOSTALJİ RÜZGARI SERGİSİ AÇILDI

Nostalji Rüzgarı sergisi açıldı
29 Ocak 2018 Pazartesi 16:00

.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi ve Kent Konseyi Emekli Meclisi işbirliğinde, Seyfettin Karamızrak’ın “Nostalji Rüzgarı” karakalem sergisi açılışı bugün gerçekleştirildi.Symbol AVM’de gerçekleştirilen açılışa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, DSP Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Coşkundeniz ve çok sayıda davetli katıldı.ORTAK DİL SANATSeyfettin Karamızrak’ın “Nostalji Rüzgarı” adlı karakalem sergisinde 36 adet eser sergiye konuldu. Sergide açılış konuşması yapan Seyfettin Karamızrak, “Sanat sözcüklerle anlatılmayacak kadar geniş, fakat zevkli bir uğraşıdır. Nasıl tanımlanırsa tanımlansın sanat ortak bir dil olarak, paylaşanlara estetik duygular ve güzel izlenimler sunmalıdır. 23’ncü karakalem sergimi beğeninize sunarken katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Seyfettin Karamızrak’ın karakalem sergisi 4 Şubat’a kadar açık kalacak.


Bu haber 3545 defa okundu

DİĞER HABERLER

Karaosmanoğlu, Gençlik Kampı’nda

Karaosmanoğlu, Gençlik Kampı’nda

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca’da Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan devir alınarak hayata geçirilen Diriliş 3 Hüma Hatun Gençlik Kampı’nı ziyaret etti.

Hapşuu ve arkadaşları Fuar’da

Hapşuu ve arkadaşları Fuar’da

Hapşu çocuk oyunu 16 Ağustos Perşembe Saat:21.00’da Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesinde ücretsiz olarak sahnelenecek

'Dünya Seramik Fotoğraf Sergisi' dikkat çekti

'Dünya Seramik Fotoğraf Sergisi' dikkat çekti

Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı ve El Sanatları Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Dr. Nermin Demirkol'un hazırlamış olduğu 'Dünya Seramik Fotoğraf Sergisi' görücüye çıktı.

Pişmaniye festivalinde Sagopa Kajmer coşkusu

Pişmaniye festivalinde Sagopa Kajmer coşkusu

İZMİT Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Pişmaniye Festivalinin finali ünlü rap sanatçısı Sagopa Kajmer’in konseriyle yapıldı.

Üniversite tercihlerinde karar kimin kararı olmalı?

Üniversite tercihlerinde karar kimin kararı olmalı?

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi Uzman Psikoloğ Betül Çelik Süzen, Aileler ve gençlerimiz için zorlu sınav maratonu, ardından,Üniversite tercihlerinde karar kimin kararı olmalı sorusuna cevap verdi.

Festivalin ikinci ayağı İzmit’te

 Festivalin ikinci ayağı İzmit’te

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Pişmaniye Festivali’nin ikinci ayağı İzmit’te devam edecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ