18 Şubat 2019 Pazartesi 02:14
 
  • 5,290 TL

  • 5,974 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

ÖZEL EĞİTİM SINIFIN AÇILIŞI YAPILDI

Özel eğitim sınıfın açılışı yapıldı
23 Kasım 2018 Cuma 10:25

Etkinlikler kapsamında İzmit belediyesi tarafından Atatürk Orta Okulu’nda yaptırılan özel sınıfın açılışı yapıldı, öğretmenlerin günleri kutlandı.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından açılışı gerçekleştirilen özel sınıfta 10 öğrenci eğitim görüyor.  Okul Aile Birliği tarafından hazırlanan ikramların yer aldığı etkinlikte öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Doğan, öğretmenlerin gününü de kutladı.

 

HIZIR GİBİ YETİŞTİNİZ

 

Açılışta konuşan Atatürk Orta Okulu Müdürü Nevzat Aktaş, “ İzmit Belediyemizin okulumuza çok büyük destekleri oldu. Başkanımız hiç bir zaman yardımını esirgemedi.  Gerek sosyal faaliyetlerde, gerekse okulumuzun diğer fiziki ihtiyaçlarında  ihtiyacımız olduğunda İzmit Belediyesi’nin hızır gibi yetişen bir ekibi var” dedi.

 

TÜM OKULLARA AYNI DESTEĞİ VERİYORUZ

 

Öğretmenler günü gibi özel bir günde okulda öğretmelerle bir arada olmanın kendisi için ayrı bir anlam taşıdığını belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da “ Atatürk Ortaokulu benim eski okulum,  bu sebeple benim gönlümde ayrı bir yeri ve önemi var.   Bu okulda birçok anı biriktirdim.

 

GÖNÜLDEN YAPIYORUZ

 

Şehrimizde tüm okullar bizim için çok önemli. Asli görevimiz olmamasına rağmen tüm okullarımız için elimizden geleni yapıyoruz.  Okullara en fazla desteği veren belediyelerdeniz. Sadece şehrimizdekilere değil farklı şehirlerdeki okullara dahi destek olmaya çalışıyoruz. Eğitime desteği severek yapıyoruz. Keşke imkanımız olsa da daha fazla katkı sağlasak.

 

NERDEN NEREYE

 

Biz biliyoruz ki, Atatürk’ün gösterdiği hedeflere sağlıklı, eğitimli nesillerle ulaşabiliriz. Milletvekilliğim dönemlerinde okullarımızı ziyaret ettiğimde karşılaştığımız manzara gerçekten içler acısıydı.  Değil bugünkü gibi bilgisayar sınıfları okullarımızda tepegöz dahi yoktu.

 

SİZLERE DESTEK İÇİN VARIZ

 

Ailesinde çok öğretmen olan birisiyim. Öğretmenlerin sıkıntılarını, güzelliklerini, zorluklarını anlayan birisiyim. Paha biçilmez bir iş yapıyorsunuz. Sizlerin yaptığı işin değerini anlıyorum. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun” şeklinde konuştu.

 

 ÖĞRETMENLERE ZEYTİN FİDANI

 

Başkanı Doğan, öğretmenler günü nedeniyle görev yapan bütün öğretmenlere  zeytin fidanı hediye etti..  Doğan, “çocuklarımızı sevgiyle büyüten öğretmenlerimizin bu fidanları da  aynı sevgi ve ilgileriyle büyüteceğin  inanıyorum” dedi.
Bu haber 1626 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kaçmaz'dan Tiyatroya davet var

Kaçmaz'dan Tiyatroya  davet var

Sırf Tiyatro Hafta sonu Çocuk Oyunları Gösterimlerine Devam Ediyor.

‘Göl’ seyirciyle buluştu

‘Göl’ seyirciyle buluştu

Seçil Mutlu Oğuz’un yazıp yönettiği “Göl” adlı oyunun ilk gösterimine sanatseverler akın etti.

Abdülhamid’in Tahsin Paşası Edebiyat Buluşmaları’na geliyor

Abdülhamid’in Tahsin Paşası Edebiyat Buluşmaları’na geliyor

.

Sosyal Sorumluluğun adı: Abdulkadir Ayar

Sosyal Sorumluluğun adı: Abdulkadir Ayar

.

Kadınlar Korosu, İstanbul için söyledi​

Kadınlar Korosu, İstanbul için söyledi​

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Kadınlar Korosu tarafından Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde konser düzenlendi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ