20 Temmuz 2018 Cuma 15:18
 
  • 4,798 TL

  • 5,595 TL

  • 189,25 TL

  • 93.831

Öncekiler Sonrakiler

YÜCEL BORU FEN LİSESİ İKİNCİ MEZUNLARINI UĞURLADI

Yücel Boru Fen Lisesi İkinci Mezunlarını Uğurladı
12 Mayıs 2018 Cumartesi 12:20

2017 yılında ilk mezunlarını veren Gebze Yücel Boru Fen Lisesi, Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Mezuniyet töreniyle 2018 Mezunlarını uğurladı.

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Şube Müdürleri Mahmut Aşıkoğlu ve Hamza Kondakçı, Yücel Boru Şirketleri Yönetim Kurulu adına Barış Ege, öğrenci velileri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldılar.

Programın sunuculuğunu okulun öğretmenleri Özlem Yıldırım ve Cüneyt Erol yaptılar. Program “Maziye Bir Yolculuk” isimli slayt gösterisiyle başladı. Okul Müdürü İsmail Boğa konuşmasında okulun kurumsal kimliğini kazanması adına öğrencilerin ve öğretmenlerin gösterdiği özveriye dikkat çekti. 2018 mezunlarına hem üniversite sınavında hem de yaşamları boyunca başarı ve mutluluk dileklerini illeti.


Mezun öğrenciler adına konuşmayı Ali Fuat Çalık ve Başak Ataş birlikte gerçekleştirdiler. 11. Sınıf öğrencileri Semanur Yurt ve Akın Giray Çakal mezun öğrenciler Reyhan Bolat ve Ali Fuat Çalık’ tan bayrak ve flamayı teslim aldılar.

2018 Dönem birincisi Muhammet Şahin Yapa, dönem ikincisi Ali Hanbaba ve dönem üçüncüsü Berkay Kar’a ödüllerini Okul müdürü İsmail Boğa takdim etti. Yücel Boru Yönetimi de öğrencileri unutmadı. Yönetim kurulu adına törene katılan Barış Ege, ilk üçe giren öğrencilere tablet hediye etti.


Okulun öğretmenleri Aydın Garip Gökgün ve Belgin Kabasakal’ın enstrümanları eşliğinde okul müzik ekibinin dinletisi ilgiyle takip edildi. Mezun öğrenciler İrem Duman, Başak Ataş ve Şevval Toksöz solo şarkılar söyledi. Rabia Aydan Kobya, Eyyüp Konuksever, Ezgi Taşkın, Alparslan Öztürk ve Saadet Koçak isimli mezun öğrencilerin, müzik ekibine “Hayat Bayram Olsa” şarkında “işaret diliyle eşlik etmeleri büyük beğeni topladı.


Dönem birincisi olan Muhammet Şahin Yapa, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Okul Müdürü İsmail Boğa, Müdür Başyardımcısı Engin Güntepe, Müdür yardımcıları Murat Çağlan ve Şükran Aydın, anne ve babasıyla birlikte mezuniyet kütüğüne birincilik plakasını çaktı.
Programın son kısmında mezun öğrenciler sahneye davet edildi ve okulun öğretmenleri tarafından her birine temsili mezuniyet belgeleri ve onurluk takdim edildi. Öğrenciler Cüneyt EROL eşliğinde Mezuniyet Yeminini ettikten sonra keplerini havaya fırlattılar.
Bu haber 1784 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıra bezini KO-MEK ile tanıyacaklar

Kandıra bezini KO-MEK ile tanıyacaklar

İki bin yıllık geçmişi olan ve unutulmaya yüz tutan Kandıra bezi, KO-MEK ile yeniden hayat bulacak

Semalar renklenecek

Semalar renklenecek

Kartepe Belediye Spor Kulübü Yamaç Paraşütü takımının ev sahipliğinde düzenlenecek olan Kartepe Yamaç Paraşütü Şenliği, 21-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Ege ile Gaga miniklerle buluşacak

Ege ile Gaga miniklerle buluşacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, TRT Çocuk televizyonunun sevilen çizgi filmi Ege ile Gaga isimli çocuk oyunu ücretsiz olarak sahnelenecek

KOÜ DİLMER’de Mezuniyet Heyecanı

KOÜ DİLMER’de Mezuniyet Heyecanı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ