23 Haziran 2018 Cumartesi 13:29
 
  • 4,679 TL

  • 5,454 TL

  • 190,70 TL

  • 95.852

Öncekiler Sonrakiler

HAMZA ÜSTÜN ŞEHZADE OLDU

Hamza Üstün şehzade oldu
18 Haziran 2017 Pazar 15:11

İlimizin tanınmış iş adamlarından Yakup Üstün’ün küçük oğlu Hamza önceki gün düzenlenen sünnet töreni ile erkekliğe adım attı.

Çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirilen sünnet töreninde küçük Hamza şehzade kostümü ve okuduğu yemek duası ile davetlilerin beğenisini kazandı.


İlgi odağı oldu


İlimizin tanınmış iş adamlarından Üstün Tur’un sahibi ve Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmit İlçe Başkanı Yakup Üstün’ün küçük oğlu Hamza, önceki gün Mitza Cafe ve Restaurant’ta düzenlenen sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımını attı. İş dünyası, siyaset dünyası ve il dışından gelen bir çok misafirin katıldığı sünnet töreni hem organizasyonu hem de içeriği ile davetlilerin büyük beğenisini kazandı. Yaklaşık 700 kişinin katılım gösterdiği sünnet töreninde küçük Hamza, kostümü ile de ilgi odağı oldu.


Yoğun katılım vardı


Mitza Cafe ve Restaurant’ın kır bahçesinde düzenlenen sünnet törenine BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetim kurulunun yanı sıra Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen, ilimizin tanınmış iş adamları, ilimiz siyaset dünyasının önemli isimleri, il dışından gelen birçok misafirin yanı sıra Üstün Ailesi’nin dost ve akrabaları katıldı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici yoğun programı nedeni ile törene katılamadığını, küçük Hamza’yı ve Üstün ailesini tebrik ettiğini gönderdiği telgrafla bildirdi. 


Yemek duası okudu

Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeğinin verildiği sünnet töreni öncesinde Kur’an-ı Keim Tilaveti okundu. Ardından at üzerinde tören alanına getirilen küçük Hamza Üstün, iftar yemeğinin ardından yaptığı yemek duası ile davetlilerin büyük takdirini topladı. Hamza’nın yemek duasının ardından davetlilerine gösterdikleri ilgi ve katılım için teşekkür eden Yakup Üstün, misafirlerine kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Semazen gösterisi ile devam eden programın son bölümünde ise sunulan ney dinletisi ile tören sona erdi. 


Bu haber 6902 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sunay Akın söyleşisiyle Kitap Fuarı’nda “özgürlük” rüzgarı estirdi

 Sunay Akın söyleşisiyle Kitap Fuarı’nda “özgürlük” rüzgarı estirdi

Sevilen yazar Sunay Akın’dan Kocaeli Kitap Fuarı’na özgürlük övgüsü geldi.

CHP'li Çetin dünya evine girdi

CHP'li Çetin dünya evine girdi

CHP İl yönetim kurulu üyelerinden Av. Berna Çetin ile Av. Kasım Can Peker dünya evine girdi.

Frikik vermemiş hali buysa!

Frikik vermemiş hali buysa!

.

En güzel belli oldu!

En güzel belli oldu!

Çin’in Sanya kentinde düzenlenen dünyanın dört bir yanından gelen güzeller, 2017 Dünya Güzellik yarışmasında boy gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET