22 Nisan 2018 Pazar 13:25
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

JASMINE COUNTRY DE YAZA VEDA PARTİSİ

JASMINE COUNTRY de yaza veda partisi
26 Eylül 2017 Salı 12:20

.

İzmit ilçesi Alikahya beldesinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin hemen arkasında bulunan Jasmine Country Sitesi’nin sakinleri, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri canlı müzikli eğlence ile yaza veda ettiler.


 
Sitenin havuz başında gerçekleştirilen yaza veda partisine Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Pınar, Mesut Uğur, Muhsin Ataş, Hamit Kaplan ve Ergün Demir ev sahipliği yaptı. Müzisyen Onur Gülen ve ekibinin birbirinden güzel şarkıları eşliğinde eğlenen site sakinleri bu güzel organizasyon için site yöneticilerine teşekkür ettiler. Aynı zamanda şarkılara eşlik eden site sakinleri, gecenin ilerleyen saatlerine kadar hem canlı müziğin keyfini çıkardılar hem de uzun uzun sohbet etme fırsatı buldular. Site yöneticileri bu tarz farklı etkinliklerin kışın da devam edeceğini söylediler.
 
 

Jasmine Country Sitesi Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Pınar, Mesut Uğur, Muhsin Ataş, Hamit Kaplan, Ergün Demir ve aileleri bir arada görülüyor. 
Müzisyen Onur Gülen ve ekibi, gece boyunca birbirinden güzel şarkılar söylediler.

 
Site yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda İl Jandarma Komuntanlığı’nda görevli Kd. Bçvş. Ergün Demir ve arkadaşları yaza veda partisinde bir arada görülüyor.Bu haber 6048 defa okundu

DİĞER HABERLER

İZMİT’TE 2767 KİŞİ EVLENDİ

İZMİT’TE 2767 KİŞİ EVLENDİ

.

Frikik vermemiş hali buysa!

Frikik vermemiş hali buysa!

.

En güzel belli oldu!

En güzel belli oldu!

Çin’in Sanya kentinde düzenlenen dünyanın dört bir yanından gelen güzeller, 2017 Dünya Güzellik yarışmasında boy gösterdi.

Hayal Kahvesi'nde Selami Şahin rüzgarı

Hayal Kahvesi'nde Selami Şahin rüzgarı

.

Adalarda AŞK var

Adalarda AŞK var

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ