25 Eylül 2017 Pazartesi 07:26
 
  • 3,501 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

KORUMALI DOSTLARIN NEŞELİ GECESİ

Korumalı Dostların neşeli gecesi
08 Mart 2017 Çarşamba 12:20

.

Koruma Klor Alkali Fabrikasında uzun yıllar birlikte çalışan dostların Geleneksel yemeğinin 4 ncüsü KYÖD Sosyal Tesislerinde Birol Öztürk'ün organizasyonu ile gerçekleşti.
Koruma Klor Alkali Fabrikasında görev yapan Suzan-Zafer Güneş,Aytaç-Hakan Şenyıl , Canan-Hulusi Arısal, Sakine-Erdoğan Uzun ,Namık Çilingir ve eşi, Atilla Cihan ve eşi, Mete Aksakal ve eşi, Enver Kılıç ve eşi, Murat Uzar ve eşi, İsmail Araç ve eşi, Mehmet Şenoğlu ve eşi, Ersin Arslan, Gülten-Ahmet Erdem çiftleri ile Ergun Berberoğlu, Bedriye Akben , Pakize Esin, Ümit Dinç, Yılmaz Ozan, ve Muammer Görgülü'nün katıldığı Geleneksel yemekte eski günlerde yaşanan güzel olaylar paylaşıldı. Esprilerin anılarla güzellendiği gecede Koruma Klor Alkali Çalışanları Mayıs ayında tekrar buluşmak için sözleşirken gecenin organizasyonu yapan Birol Öztürk'e teşekkür ederek veda ettiler.

Bu haber 3705 defa okundu

DİĞER HABERLER

Eşme’de dillere destan düğün…

Eşme’de dillere destan düğün…

.

Onlar erdi muradına...

Onlar erdi muradına...

.

Kocaeli Fuarında Göksel konseri

Kocaeli Fuarında Göksel konseri

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Fuarının 51. Yılı yaz etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserlerin bu haftaki konuğu ünlü pop müzik şarkıcısı Göksel oldu

Adalet Yürüyüşü’nde 'Evet' diyecekler

Adalet Yürüyüşü’nde 'Evet' diyecekler

Nikah şahidi Kılıçdaroğlu olacak

Hamza Üstün şehzade oldu

Hamza Üstün şehzade oldu

İlimizin tanınmış iş adamlarından Yakup Üstün’ün küçük oğlu Hamza önceki gün düzenlenen sünnet töreni ile erkekliğe adım attı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ