25 Nisan 2017 Salı 03:47
 
  • 3,577 TL

  • 3,888 TL

  • 147,18 TL

  • 93.803

Öncekiler Sonrakiler

SEMİH İLE SELİN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Semih ile Selin Dünya evine girdi
01 Kasım 2016 Salı 09:50

Üzülmez Genç Çiftlere Mutluluklar Diledi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepeli vatandaşlar için çıktığı hizmet yolunda, iyi günde ve kötü günde hemşehrilerinin yanlarında olmaya devam ediyor. Yoğun çalışma temposuna rağmen Başkan Üzülmez Kartepeli hemşehrilerinin bu hafta sonu da mutluluklarına ortak oldu.
 

Genç Çiftin Nikâhını Kıydı

Başkan Üzülmez, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi sakinlerinden Recep Açıkgöz’ün oğlu Furkan İle Mehtap Fındıkçıoğlu çiftinin nikâhlarını kıydı. Yeni yuva kuran gençlere saadetler dileyen Başkan Üzülmez, aileleri de tebrik edip gençlere takısını taktı.

 
Semih ile Selin Dünya evine girdi

Başkan Üzülmez, Binay ve Yemelek Ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Beşevler Eski Mahalle Başkanı Mustafa Bilgin’in yeğeni Semih Binay ile Selin Yemelek hayatlarını birleştirirken, Binay ve Yemelek Ailelerini bu mutlu günde yalnız bırakmayan Başkan Üzülmez takısını taktığı genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

 
Kerim ile Seher’in Nikâhını Üzülmez Kıydı

Başkan Üzülmez, Kamil Kılıç’ın oğlu Kerim ile Seher Baki’nin nikâhlarını kıydı. Kılıç ve Baki ailelerinin bu mutlu günlerine ortak olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, gençlere mutluluk, ailelere de hayırlı olsun dilekleri ile genç çifte takısını taktı.
 

Muhammed ile Şükran Bir Ömür Mutluluğa Evet Dedi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Acısu Mahalle sakinlerinden Hafız Mallı'nın oğlu Muhammed Ali ile Şükran Köseoğlu’nun nikâhlarını kıydı.  Acısu Kültür Merkezinde gerçekleşen cemiyete katılan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Mallı ve Köseoğlu ailelerini tebrik edip,  genç çifte de iki cihan saadeti diledi.
Bu haber 2785 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ