23 Nisan 2017 Pazar 20:46
 
  • 3,640 TL

  • 3,904 TL

  • 150,58 TL

  • 92.424

Öncekiler Sonrakiler

SERSEM KOCANIN KURNAZ KARISI BEĞENİ TOPLADI

Sersem Kocanın Kurnaz Karısı beğeni topladı
02 Mayıs 2016 Pazartesi 13:03

KSMMMO tiyatro oyunuyla büyüledi

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Tiyatro Grubu'nun aylardır büyük emek vererek hazırladığı 'Sersem Kocanın Kurnaz Karısı' adlı tiyatro oyunu, önceki akşam sahnelendi.


ETKİNLİKLER HIZ KESMİYOR


Sanatsal ve kültürel etkinliklerine ara vermeden devam eden Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın (KSMMMO) Tiyatro Grubu, hazırladıkları 'Sersem Kocanın Kurnaz Karısı' adlı oyunla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Gökmen, yönetim kurulu üyeleri, oda üyeleri, stajyerler ve ailelerin seyirci olduğu tiyatro oyunu, oda binasında bulunan konferans salonunda sahnelendi.


SALON TIKLIM TIKLIM DOLDU


Usta tiyatrocu Haldun Taner tarafından yazılan Sersem Kocanın Kurnaz Karısı adlı oyun, oda üyelerinden Hakan Yılmaz, Davut Kamış, Gökhan Demirci, Ayşe Vardı, Atilla Yılmaz, Handan Akcan, Ersin Çakmak, Güllü Budaktaş, Sevinç Yılmaz ve Nurdan Albayrak tarafından sahnelenirken oyunun yönetmenliğini ise Sevinç Yılmaz üstlendi. İki perde olarak sahnelenen oyun, salonu tıklım tıklım dolduran izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.


GÖKMEN’DEN OYUNCULARA ÖVGÜ


Oyunun ardından oyuncuları tek tek tebrik eden KSMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Gökmen, "Biz muhasebeciler sadece hesap yapmıyoruz. Her birimizin ayrı meziyeti, sanatçı kişiliği de var. Arkadaşlarımızın tiyatro konusundaki yeteneklerini burada, odamızın bünyesinde icra etmeleri beni gerçekten çok mutlu etti. Sanat hayatımızın her köşesinde var. Biz KSMMMO olarak sanata destek olmaktan gurur duyuyoruz. Arkadaşlarımız çok başarılı bir oyun sergilediler. Onları bir kez daha sizin huzurunuzda tebrik ediyorum" dedi ve oyunun yönetmeni Sevinç Yılmaz'a ödülünü takdim etti.


Bu haber 4141 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ