27 Nisan 2018 Cuma 00:20
 
  • 4,063 TL

  • 4,921 TL

  • 173,20 TL

  • 107.015

Öncekiler Sonrakiler

AMELİYATHANE HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİMİ PROĞRAMI BAŞLADI

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı
09 Nisan 2018 Pazartesi 18:29

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı yapılan açılış programı ile başladı..

Program Sorumlusu Erdal Ayer tarafından organize edilen programa, Hastane Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya, İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Yirmibeş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Şehnaz Tufan Kalyoncu, Berrak Tuba Cihangir İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Şükran Karadağ, Hasan Yaşar, Eğitim alacak kursiyerler ve hastane çalışanları katılım sağladı.
İlk gerçekleştirdiğimiz Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı amacı, Ameliyathanede çalışan hemşirelere görevlerini etkin ve verimli bir şekilde yürütecek bilgi beceri ve tutumları kazandırmaktır. Eğitimimiz 09.04.2018 tarihinde başlayarak, 12 gün teorik 10 gün uygulama eğitimi olmak üzere toplam 22 iş günü olarak devam edecektir. Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan 70 ve üzeri alan kursiyerlerimiz 11 Mayıs 2018 tarihinde sertifika almaya hak kazanacaktır.
Bu haber 1113 defa okundu

DİĞER HABERLER

Uyku laboratuvarı VM MEDICAL PARK Kocaeli Hastanesi’nde

Uyku laboratuvarı VM MEDICAL PARK Kocaeli Hastanesi’nde

.

Riskli gebeler yakın takipte

Riskli gebeler yakın takipte

Sağlık Müdürlüğü tarafından her hafta rutin olarak gerçekleştirilen Riskli Gebe Değerlendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney başkanlığında Alikahya yerleşkesinde gerçekleştirildi.

3 yeni ambulans daha hizmete girdi

3 yeni ambulans daha hizmete girdi

.

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi

.

Sağlıkta değer katan hizmet

Sağlıkta değer katan hizmet

MLP Care, beşinci inme merkezini 2 yılı aşkın süredir “Sağlıkta değer katan hizmet” felsefesiyle Kocaeli Halkı’na hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde açtı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ