19 Eylül 2018 Çarşamba 01:10
 
  • 6,394 TL

  • 7,472 TL

  • 244,43 TL

  • 94.887

Öncekiler Sonrakiler

AMELİYATHANE HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİMİ PROĞRAMI BAŞLADI

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı
09 Nisan 2018 Pazartesi 18:29

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı yapılan açılış programı ile başladı..

Program Sorumlusu Erdal Ayer tarafından organize edilen programa, Hastane Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya, İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Yirmibeş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Şehnaz Tufan Kalyoncu, Berrak Tuba Cihangir İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Şükran Karadağ, Hasan Yaşar, Eğitim alacak kursiyerler ve hastane çalışanları katılım sağladı.
İlk gerçekleştirdiğimiz Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı amacı, Ameliyathanede çalışan hemşirelere görevlerini etkin ve verimli bir şekilde yürütecek bilgi beceri ve tutumları kazandırmaktır. Eğitimimiz 09.04.2018 tarihinde başlayarak, 12 gün teorik 10 gün uygulama eğitimi olmak üzere toplam 22 iş günü olarak devam edecektir. Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan 70 ve üzeri alan kursiyerlerimiz 11 Mayıs 2018 tarihinde sertifika almaya hak kazanacaktır.
Bu haber 2225 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kartepe'de Kanser taraması

Kartepe'de Kanser taraması

Kartepe Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kartepeli kadınlara ücretsiz kanser taraması yapılmasına devam ediliyor.

Eski bakandan yeni bakana olay sözler

Eski bakandan yeni bakana olay sözler

Biz insanımızın sağlığı konusunda en ufak bir risk almadık

Sağlık Müdürlüğü'nden 'Şarbon' açıklaması

Sağlık Müdürlüğü'nden 'Şarbon' açıklaması

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, yerel medyada yer alan "Kocaeli’de şarbon’’ başlıklı haberlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

İlk Mobil Ayak Sağlığı Hizmeti

İlk Mobil Ayak Sağlığı Hizmeti

Hastanelerde yatan, ayağı ile ilgili problem yaşayan ve evden çıkamayacak durumda olan hastalar için uygulamaya konulan Mobil Ayak sağlığı hizmeti devam ediyor.

Ömer Çeker'den 'ısrarlı' açıklama

Ömer Çeker'den 'ısrarlı' açıklama

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu üyesi ve Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Döner Sermaye ödemelerinin arttırılması ve Döner Sermayelerin emekliliğe yansıtılması ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada Sağlık Bakanlığı’na göndermede bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET