20 Temmuz 2018 Cuma 02:18
 
  • 4,805 TL

  • 5,605 TL

  • 189,39 TL

  • 93.003

Öncekiler Sonrakiler

AMELİYATHANE HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİMİ PROĞRAMI BAŞLADI

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı
09 Nisan 2018 Pazartesi 18:29

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı yapılan açılış programı ile başladı..

Program Sorumlusu Erdal Ayer tarafından organize edilen programa, Hastane Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya, İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Yirmibeş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Şehnaz Tufan Kalyoncu, Berrak Tuba Cihangir İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Şükran Karadağ, Hasan Yaşar, Eğitim alacak kursiyerler ve hastane çalışanları katılım sağladı.
İlk gerçekleştirdiğimiz Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı amacı, Ameliyathanede çalışan hemşirelere görevlerini etkin ve verimli bir şekilde yürütecek bilgi beceri ve tutumları kazandırmaktır. Eğitimimiz 09.04.2018 tarihinde başlayarak, 12 gün teorik 10 gün uygulama eğitimi olmak üzere toplam 22 iş günü olarak devam edecektir. Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan 70 ve üzeri alan kursiyerlerimiz 11 Mayıs 2018 tarihinde sertifika almaya hak kazanacaktır.
Bu haber 2175 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy, o hizmetleri tek tek anlattı

Vali Aksoy, o hizmetleri tek tek anlattı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli’de hizmet veren ve hizmete açılacak olan sağlık tesisleri, hastaneler, sağlık personel sayıları ve 112 Acil ve diğer Sağlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Hayatında engel tanımadı, başardı

Hayatında engel tanımadı, başardı

.

Nasırlardan kurtaracak doğal yöntem

Nasırlardan kurtaracak doğal yöntem

Yürüdükçe ayağınıza batan, tüm gününüzü zehreden o nasır illetinden bu yöntemlerle çok çabuk bir şekilde kurtulabilirsiniz.

İl ambulans servisinde devir teslim

İl ambulans servisinde devir teslim

Dr. Serhat Karatepe İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ni Dr. Cihad Nazım Çaka’ya gerçekleşen törenle devretti.

Hamileler sıcak kapıda, Dışarı çıkmayın!

Hamileler sıcak kapıda, Dışarı çıkmayın!

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ