Öncekiler Sonrakiler

AMELİYATHANE HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİMİ PROĞRAMI BAŞLADI

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı
09 Nisan 2018 Pazartesi 18:29

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı yapılan açılış programı ile başladı..

Program Sorumlusu Erdal Ayer tarafından organize edilen programa, Hastane Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya, İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Yirmibeş, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Şehnaz Tufan Kalyoncu, Berrak Tuba Cihangir İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Şükran Karadağ, Hasan Yaşar, Eğitim alacak kursiyerler ve hastane çalışanları katılım sağladı.
İlk gerçekleştirdiğimiz Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı amacı, Ameliyathanede çalışan hemşirelere görevlerini etkin ve verimli bir şekilde yürütecek bilgi beceri ve tutumları kazandırmaktır. Eğitimimiz 09.04.2018 tarihinde başlayarak, 12 gün teorik 10 gün uygulama eğitimi olmak üzere toplam 22 iş günü olarak devam edecektir. Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan 70 ve üzeri alan kursiyerlerimiz 11 Mayıs 2018 tarihinde sertifika almaya hak kazanacaktır.
Bu haber 2376 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ