22 Nisan 2018 Pazar 04:07
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE’DE KADINLAR SAĞLIK KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLİYOR

Başiskele’de kadınlar sağlık konusunda bilinçlendiriliyor
29 Mart 2018 Perşembe 13:09

.

Başiskele Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafındanyürütülen ‘Ayağınıza Sağlık’ projesi kapsamında Kadın Doğum Uzmanı Dr. ArzuKaraman Yeşildağ tarafından vatandaşlara kadın sağlığı konulu eğitim verildi.

Sosyal belediyecilik alanında Başiskeleliler için her şeyinen iyisini yapmaya gayret eden Başiskele Belediyesi,  bu kez de sağlıkta yıldız Başiskele’de ‘AyağınızaSağlık’ projesiyle günümüzde görülen çeşitli hastalıklara karşı mücadele etmekve bu hastalıklara karşı önlem almak için bir dizi eğitimler veriyor.

Bu kapsamda Yeşilkent Semt Konağı’nda gerçekleştirileneğitimdekadınların ilgi gösterdiği eğitim programına 60 kişi katıldı. Eğitime katılanbayanlara ayrıca ücretsiz muayene çeki de hediye edildi.

 

 

Bu haber 844 defa okundu

DİĞER HABERLER

Riskli gebeler yakın takipte

Riskli gebeler yakın takipte

Sağlık Müdürlüğü tarafından her hafta rutin olarak gerçekleştirilen Riskli Gebe Değerlendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney başkanlığında Alikahya yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Anne dostu hastane ünvanı taçlandırıldı

Anne dostu hastane ünvanı taçlandırıldı

.

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi

.

Sağlıkta değer katan hizmet

Sağlıkta değer katan hizmet

MLP Care, beşinci inme merkezini 2 yılı aşkın süredir “Sağlıkta değer katan hizmet” felsefesiyle Kocaeli Halkı’na hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde açtı.

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı yapılan açılış programı ile başladı..

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ