22 Temmuz 2018 Pazar 21:38
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

BAŞİSKELE’DE KADINLAR SAĞLIK KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLİYOR

Başiskele’de kadınlar sağlık konusunda bilinçlendiriliyor
29 Mart 2018 Perşembe 13:09

.

Başiskele Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafındanyürütülen ‘Ayağınıza Sağlık’ projesi kapsamında Kadın Doğum Uzmanı Dr. ArzuKaraman Yeşildağ tarafından vatandaşlara kadın sağlığı konulu eğitim verildi.

Sosyal belediyecilik alanında Başiskeleliler için her şeyinen iyisini yapmaya gayret eden Başiskele Belediyesi,  bu kez de sağlıkta yıldız Başiskele’de ‘AyağınızaSağlık’ projesiyle günümüzde görülen çeşitli hastalıklara karşı mücadele etmekve bu hastalıklara karşı önlem almak için bir dizi eğitimler veriyor.

Bu kapsamda Yeşilkent Semt Konağı’nda gerçekleştirileneğitimdekadınların ilgi gösterdiği eğitim programına 60 kişi katıldı. Eğitime katılanbayanlara ayrıca ücretsiz muayene çeki de hediye edildi.

 

 

Bu haber 1350 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hapis cezası yasalaşmalı

Hapis cezası yasalaşmalı

17 Temmuz günü Şanlıurfa'da Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Acil Servisi'nde görevli olan Dr. Bahattin Ahmet Yalçın’ın, bir hasta yakını tarafından başına sert bir cisim vurularak darp edilmesine tepkiler sürüyor.

Vali Aksoy, o hizmetleri tek tek anlattı

Vali Aksoy, o hizmetleri tek tek anlattı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli’de hizmet veren ve hizmete açılacak olan sağlık tesisleri, hastaneler, sağlık personel sayıları ve 112 Acil ve diğer Sağlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Nasırlardan kurtaracak doğal yöntem

Nasırlardan kurtaracak doğal yöntem

Yürüdükçe ayağınıza batan, tüm gününüzü zehreden o nasır illetinden bu yöntemlerle çok çabuk bir şekilde kurtulabilirsiniz.

İl ambulans servisinde devir teslim

İl ambulans servisinde devir teslim

Dr. Serhat Karatepe İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ni Dr. Cihad Nazım Çaka’ya gerçekleşen törenle devretti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ