24 Kasım 2017 Cuma 01:17
 
  • 3,919 TL

  • 4,650 TL

  • 162,95 TL

  • 105.026

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE E.A.H.'DE KRONER YOĞUN BAKIM SERVSİ AÇILDI

Derince E.A.H.'de kroner yoğun bakım servsi açıldı
21 Temmuz 2017 Cuma 14:00

Vali Aksoy önemli merkezi hizmete açtı

Bypass işlemi yapılan hastalar ve kalp yetmezliği, ritim bozukluğu gibi diğer sıkı takip gerektiren hastaların takip edilmesini sağlamak amacıyla açılan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi’nin açılış töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Şenol Ergüney, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş,  tarafından kapıda karşılanan Vali Aksoy’a Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman eşlik etti.

Vali Aksoy hastanenin durumu ve yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı. Vali Aksoy merkezin açılışında yaptığı konuşmada;

“Değerli katılımcılar bugün hastanemizde yeni bir üniteyi hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de son yıllarda sağlıkta önemli bir değişim ve dönüşüm sağlandı. Vatandaşa sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesi ve hızı arttı, fiziki mekanlar iyileştirildi ve vatandaşın aldığı sağlık hizmetleri de Türkiye genelinde daha üst noktalara taşınmış oldu. Kocaeli’de bu güne kadar bu anlamda yapılan çalışmalarla çok önemli mesafe alan illerimizin başında geliyor. Bugünde Eğitim Araştırma Hastanemizde yeni bir üniteyi hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ünite özellikle kalple, damarla ilgili rahatsızlıklarda anında müdahale edilebilecek ve yoğun bakım hizmeti sunabilecek birimdir. Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımıza çok daha nitelikli şekilde sağlık hizmeti sunulmasına fırsat vermiş olacak. Emeği geçen bütün kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” diyen Sayın Valimiz görev yapan tüm personele kolaylıklar ve tedavi gören hastalara da sağlık ve şifalar diledi.


Vali Aksoy beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi’nin açılış kurdelesini keserek hayırlı olması temennisinde bulundular.Ardından da açılışı yapılan ünite ve diğer servislerde tedavi gören hastaları ziyaret edip, hastane yetkililerinden bilgi alarak, hasta ve hasta yakınlarına  çiçek verip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Bu haber 3451 defa okundu

DİĞER HABERLER

Green Park Kartepe misafirlerinin sağlığı VM Medıcal Park Kocaeli’ye emanet!

Green Park Kartepe misafirlerinin sağlığı VM Medıcal Park Kocaeli’ye emanet!

The Green Park Hotels& Resorts Grubu’nun Green Park Kartepe Oteli’nde kurulan Medical Park Sağlık Birimi otelin misafirlerinin ve çalışanlarının sağlıkla ilgili acil ihtiyaçlarına 7 gün 24 cevap verecek.

Bir günlük Samet, yeni yemek borusu ile hayata tutundu

Bir günlük Samet, yeni yemek borusu ile hayata tutundu

Asım bebek hayata tutundu.

Derincede prematüre günü kutlandı

Derincede prematüre günü kutlandı

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 17 Kasım Dünya Prematüre Günü nedeniyle 3. Prematüre Günü Etkinliği Düzenlendi.

Sizin de derdiniz uçuk mu?

Sizin de derdiniz uçuk mu?

Çözüm basit...

Türkiye'de 7 milyon diyabet hastası var

Türkiye'de 7 milyon diyabet hastası var

14 Kasım Dünya Diyabet Günü kapsamında Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde dün diyabet hastalarına yönelik bilgilendirme ve farkındalık toplantısı yapıldı.

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde yeni başhekim göreve başladı

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde yeni başhekim göreve başladı

VM MEDICAL PARK KOCAELİ HASTANESİ YENİ BAŞHEKİMİ UZM. DR. ERHAN ÇIPLAKLIGİL

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET