22 Ocak 2018 Pazartesi 19:13
 
  • 3,783 TL

  • 4,633 TL

  • 162,58 TL

  • 117.235

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE E.A.H.'DE KRONER YOĞUN BAKIM SERVSİ AÇILDI

Derince E.A.H.'de kroner yoğun bakım servsi açıldı
21 Temmuz 2017 Cuma 14:00

Vali Aksoy önemli merkezi hizmete açtı

Bypass işlemi yapılan hastalar ve kalp yetmezliği, ritim bozukluğu gibi diğer sıkı takip gerektiren hastaların takip edilmesini sağlamak amacıyla açılan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi’nin açılış töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Şenol Ergüney, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş,  tarafından kapıda karşılanan Vali Aksoy’a Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman eşlik etti.

Vali Aksoy hastanenin durumu ve yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı. Vali Aksoy merkezin açılışında yaptığı konuşmada;

“Değerli katılımcılar bugün hastanemizde yeni bir üniteyi hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de son yıllarda sağlıkta önemli bir değişim ve dönüşüm sağlandı. Vatandaşa sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesi ve hızı arttı, fiziki mekanlar iyileştirildi ve vatandaşın aldığı sağlık hizmetleri de Türkiye genelinde daha üst noktalara taşınmış oldu. Kocaeli’de bu güne kadar bu anlamda yapılan çalışmalarla çok önemli mesafe alan illerimizin başında geliyor. Bugünde Eğitim Araştırma Hastanemizde yeni bir üniteyi hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ünite özellikle kalple, damarla ilgili rahatsızlıklarda anında müdahale edilebilecek ve yoğun bakım hizmeti sunabilecek birimdir. Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımıza çok daha nitelikli şekilde sağlık hizmeti sunulmasına fırsat vermiş olacak. Emeği geçen bütün kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” diyen Sayın Valimiz görev yapan tüm personele kolaylıklar ve tedavi gören hastalara da sağlık ve şifalar diledi.


Vali Aksoy beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi’nin açılış kurdelesini keserek hayırlı olması temennisinde bulundular.Ardından da açılışı yapılan ünite ve diğer servislerde tedavi gören hastaları ziyaret edip, hastane yetkililerinden bilgi alarak, hasta ve hasta yakınlarına  çiçek verip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Bu haber 3499 defa okundu

DİĞER HABERLER

KOÜ Akademisyenleri uyardı!

KOÜ Akademisyenleri uyardı!

.

'Kocaeli kadın sağlığı eğitim projesi'gerçekleştirildi

'Kocaeli kadın sağlığı eğitim projesi'gerçekleştirildi

"Kocaeli Kadın Sağlığı Eğitim Projesi" Derince toplantısı, Hülya Aksoyun katılımları ile gerçekleşti.

Karamürsel Devlet kalite kongresine katıldı

Karamürsel Devlet kalite kongresine katıldı

VII. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi “Sağlıkta Dönüşümün II. Fazında Klinik Kalite ve İnovatif Yaklaşımlar” Rixos Sungate Hotel Antalya’da gerçekleştirildi.

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde örnek uygulama

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde örnek uygulama

.

HER DERDE DEVA ZENCEFİL

HER DERDE DEVA ZENCEFİL

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET