20 Nisan 2018 Cuma 13:19
 
  • 4,039 TL

  • 4,969 TL

  • 174,14 TL

  • 111.435

Öncekiler Sonrakiler

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI GÖREVE BAŞLADI

Göğüs hastalıkları uzmanı göreve başladı
03 Nisan 2018 Salı 16:22

Körfez Devlet Hastanesi Güçlenmeye Devam Ediyor

Sağlık alanında hastalarına en iyi hizmet anlayışla gerek teknoloji, gerekse uzman kadrosuyla kendini sürekli yenileyen Körfez Devlet Hastanesi, bünyesine bir yenisi daha ekledi.  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Semra Öztürk Bayraktar hasta kabulüne başladı.

Uzman kadrosuyla her geçen gün daha çok güçlenmeye devam edeceklerini belirten hastane yetkilileri, “Hastanemizde göreve başlayan doktorumuza yeni görev yerinde başarılar dileriz” dedi.

Uzm. Dr. Semra ÖztürkBayraktar kimdir?

Uzman Doktor Semra Öztürk Bayraktar 2009 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden uzmanlığını aldı. 2014-2015 Artvin Devlet Hastanesi’nde çalıştı. 
Bu haber 1075 defa okundu

DİĞER HABERLER

Riskli gebeler yakın takipte

Riskli gebeler yakın takipte

Sağlık Müdürlüğü tarafından her hafta rutin olarak gerçekleştirilen Riskli Gebe Değerlendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney başkanlığında Alikahya yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Anne dostu hastane ünvanı taçlandırıldı

Anne dostu hastane ünvanı taçlandırıldı

.

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi

Gerçek Tıbbın 10 Şifresi

.

Sağlıkta değer katan hizmet

Sağlıkta değer katan hizmet

MLP Care, beşinci inme merkezini 2 yılı aşkın süredir “Sağlıkta değer katan hizmet” felsefesiyle Kocaeli Halkı’na hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde açtı.

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı

Ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitimi proğramı başladı

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde, Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Programı yapılan açılış programı ile başladı..

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ