24 Eylül 2018 Pazartesi 11:40
 
  • 6,266 TL

  • 7,362 TL

  • 242,18 TL

  • 98.054

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ TIP'IN ÇİLEĞİ KEŞMER OLDU!

Kocaeli Tıp'ın çileği Keşmer oldu!
28 Eylül 2017 Perşembe 14:01

.

Özel Kocaeli Tıp Merkezi, yeni hekimleri ile gücüne güç katıyor. Kocaeli Tıp Merkezi Yönetimi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kemal Keşmer’i de bünyesine kattı. Özel Kocaeli Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı, düzenlediği basın toplantısında Op. Dr. Kemal Keşmer’i kamuoyuna tanıttı. Toplantıda Ellialtı, ‘’Kemal bey bizim pastanın bir nevi çileği oldu. Hem kişilik hem mesleki donanımı gerçekten müstesna bir insan’’ dedi.

 

 

AMELİYATSIZ TEDAVİ YÖNTEMİ
Toplantıda konuşan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kemal Keşmer, ' Biliyorsunuz ki beyin cerrahisi özel bir branş. Bel fıtığı boyun fıtığı ameliyatı ya da kalp ameliyatı olduğumuz zaman özellikle bir hekim ararız, acaba kim yapabilir diye. Ben de uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bütün hastalarıma en doğrusu neyse ne hissedersem hastam için aynı şeyi hissederim. Yeni tedavi yöntemlerimiz var. Amacımız Kocaeli Tıp Merkezinde ameliyatsız yöntemlerle ameliyata gerek kalmadan gerek Fizik Tedavi olarak gerek Beyin Cerrahisi olarak gelişmiş alternatif tıp tedavilerini kullanarak hastaları tedavi etmektir. İyi işler yapacağımızı düşünüyorum’’ açıklamalarında bulundu.
 

ÖZGEÇMİŞ
Op. Dr. Kemal Keşmer, 1965 yılında Giresun ili Tirebolu ilçesinde doğmuştur. İlköğrenimini Tirebolu’da 1976 yılında tamamladıktan sonra, 1979 yılında Trabzon Kanuni Karma Ortaokulu’nu bitirmiştir. 1982 yılında Trabzon Lisesi’nden mezun olmuştur. 1982-88 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde öğrenim gördükten sonra, mecburi hizmetini Kütahya’nın Domaniç ilçesi Çarşamba Sağlık Ocağı’nda 1990 yılında bitirmiştir. 1991 yılına kadar Tunçbilek Kömür Madeni’nde işyeri hekimliği yapmıştır. Uzmanlık eğitimini 1992-1997 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği’nde tamamlamıştır. 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü’nden mezun olmuş, 2016 yılında Görsel İletişim Tasarımı Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır. Halen Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde İletişim Yüksek Lisansı’na devam etmektedir. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.
Bu haber 2076 defa okundu

DİĞER HABERLER

9 milyon astım ve KOAH hastasına ilaç faturası sürprizi!

9 milyon astım ve KOAH hastasına ilaç faturası sürprizi!

.

KOÜ'de çok önemli ameliyat

KOÜ'de çok önemli ameliyat

KOÜ, Gastroentroloji Uzmanlarına Öncülük Ediyor

Kartepe'de Kanser taraması

Kartepe'de Kanser taraması

Kartepe Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kartepeli kadınlara ücretsiz kanser taraması yapılmasına devam ediliyor.

Eski bakandan yeni bakana olay sözler

Eski bakandan yeni bakana olay sözler

Biz insanımızın sağlığı konusunda en ufak bir risk almadık

Sağlık Müdürlüğü'nden 'Şarbon' açıklaması

Sağlık Müdürlüğü'nden 'Şarbon' açıklaması

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, yerel medyada yer alan "Kocaeli’de şarbon’’ başlıklı haberlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET