17 Aralık 2018 Pazartesi 02:30
 
  • 5,367 TL

  • 6,070 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

KÖRFEZ DEVLET HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Körfez Devlet Hastanesi Kadrosunu güçlendiriyor
27 Eylül 2018 Perşembe 14:19

.

Körfez Devlet Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uz. Dr. Zeynep Sıla Yaşar Aydın  Dahiliye Uz. Dr. Kübra Habir  ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uz. Dr. Serdar Kamer Kılıçarslan hasta kabulüne başladı.Uz. Dr. Zeynep Sıla YAŞAR AYDIN kimdir?

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Doktoru Zeynep Sıla YAŞAR AYDIN Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini almıştır. 3 yıl Erzurum’da mecburi hizmetini tamamlayan Zeynep Sıla Yaşar Aydın, Körfez Devlet Hastanesi’nde

Uz. Dr. Kübra HABİR kimdir?

Dahiliye Uz. Dr. Kübra Habir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olduktan sonra Uz. Dr. Kübra Habir Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini almıştır. Kütahya Emet Devlet Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra Körfez Devlet Hastanesi’nde


Uz. Dr. Serdar Kamer KILIÇARASLAN kimdir?

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uz. Dr. Serdar Kamer Kılıçarslan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi ve Sivas Numune Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra Körfez Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.


Bu haber 1865 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tek delik ile aşırı terlemeye son

Tek delik ile aşırı terlemeye son

.

Doğan'dan Sağlık Bakanı'na ziyaret

Doğan'dan Sağlık Bakanı'na ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ankara temasları sırasında Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı da ziyaret etti.

Algoloji hekimi hasta kabulüne başladı

Algoloji hekimi hasta kabulüne başladı

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Algoloji hekimi hasta kabulüne başladı.

Derince E.A.H.'de 4.Prematüre günü

Derince E.A.H.'de 4.Prematüre günü

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ