23 Nisan 2019 Salı 09:59
 
Öncekiler Sonrakiler

ÖZEL KOCAELİ HASTANESİ AÇILIYOR

Özel Kocaeli Hastanesi Açılıyor
27 Haziran 2018 Çarşamba 13:13

.

Başiskele deniz, hava ve karayoluyla ulaşımın rahatlıkla sağlandığı ve özellikle birçok ilçenin geçiş güzergâhında olmasının yanı sıra Yalova, Sakarya ve İstanbul gibi çevre illere olan yakınlığıyla da stratejik bir önem taşıyor ve tercih ediliyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da ilçenin marka değerine katkı sağlayarak, yatırımcılara yatırım yapmaları için gerekli desteği gösteriyor.

Başkan Ayaz’ın sağladığı bu destekle Başiskele’de hizmet vermeye başlayan Akademi Hastanesi ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin ardından şimdi de 75 yatak kapasiteli Özel Kocaeli Hastanesi açılıyor.

Hasta kabulüne 1 Temmuz’dan itibaren başlayacak olan Özel Kocaeli Hastanesi, Yeniköy Merkez Mahallesi Teknopark Caddesi The Ness Otel yanında hizmet verecek.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 7 Yıldızlı Kent Başiskele’ye değer üstüne değer katan projelerin ilçeye kazandırılmasına devam ediyor. Başiskele’de yapımı tamamlanan Özel Kocaeli Hastanesi, 1 Temmuz’dan itibaren hasta kabulüne başlıyor.

Sağlıkta ve yatırımıyla yıldız Başiskele’de hizmete başlayacak olan hastaneyi geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Özel Kocaeli Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı ile birlikte gezdi ve incelemelerde bulundu.

Başkan Hüseyin Ayaz’ın teşviki ve desteğiyle Başiskele’ye bu hizmeti sunmak için çalışmalara başladıklarını vurgulayan Yaşar Ellialtı, “Çalışmalarımızda artık sona geldik. Uzman ve deneyimli kadromuz, çağın gerekliliği olan teknolojik yeniliklerle, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla, yeni adresimiz Başiskele’de de 1 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeye, hasta kabulüne başlayacağız.” dedi.

Yaşar Ellialtı, kendilerine göstermiş olduğu ilgiden ve destekten dolayı Başkan Hüseyin Ayaz’a teşekkür etti.


Bu haber 3437 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ