21 Ocak 2019 Pazartesi 13:57
 
  • 5,352 TL

  • 6,089 TL

  • 220,55 TL

  • 98.447

Öncekiler Sonrakiler

SAĞLIKTA DEĞER KATAN HİZMET

Sağlıkta değer katan hizmet
11 Nisan 2018 Çarşamba 09:27

MLP Care, beşinci inme merkezini 2 yılı aşkın süredir “Sağlıkta değer katan hizmet” felsefesiyle Kocaeli Halkı’na hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde açtı.


MLP Care, sahip olduğu yıllık 10 milyonluk vaka deneyimini, uzman kadrosu ve son teknoloji ile birleştirerek halk sağlığının korunması ve geliştirilmesi için kullanmaya devam ediyor. MLP Care özel tedavi gerektiren ve toplumda görülme sıklığı yoğun olan hastalıklara yönelik merkezlerine ‘BAVİM - Beyin Anjiyografi ve İnme Merkezi’ tedavi ağını ekledi.
Kurulan inme merkezlerinde acil ve kronik inme vakalarına tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriliyor. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde kapılarını açan İnme Merkezi’nde Nöroloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Uygar Utku önderliğindeki ekip, en yeni teknolojiye sahip donanım ile inmenin teşhisi ve tedavisini üstleniyor.

Hastaların rehabilitasyonunda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ertunga Öney kilit rol oynarken; kalp hastalıklarının ön planda olduğu inme vakalarında ise tedavi sonrası, inmeye sebep olan; altında yatan risk faktörlerinin tanı ve tedavi sürecini de Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Selcan Camcı üstleniyor.


5 merkezde 24 saat acil müdahale
BAVİM – İnme Merkezleri’nde 7/24 acil müdahale hizmeti veriliyor ve daimi olarak uzman hekimler görev yapıyor. 5 merkezde de yataklı ‘Akut Tedavi Ünitesi’ ile ‘Rehabilitasyon ve Araştırma Ünitesi’ bulunuyor. Merkezlere ‘0850 220 44 15” numaralı BAVİM – İnme Merkezi Danışma Hattı’ndan 7/24 ulaşılabiliyor. MLP Care; bir hastalık konusunda birçok merkezden oluşan ilk tedavi ağı olan BAVİM - Beyin Anjiyografi ve İnme Merkezi tedavi ağının liderliğini inme alanındaki değerli çalışmalarla öne çıkan Prof. Dr. Yakup Krespi yürütüyor.


Bu haber 2189 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ