20 Ocak 2020 Pazartesi 04:55

TÜRJİYE'NİN EN SAĞLIKLI KOROSU, İKİNCİ KEZ SÜLEYMAN DEMİREL'İ SALLADI

Türjiye'nin En sağlıklı korosu, İkinci kez Süleyman Demirel'i salladı
11 Mart 2019 Pazartesi 12:06

.

İzmit Seka Devlet Hastanesi Sağlık Korosu, 10 Mart 2019 Pazar akşamı verdiği coşkulu Türk Halk Müziği konseriyle, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ni salladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen ve sunuculuğunu Özkan Aytaç’ın yaptığı konsere sağlık çalışanları ve yakınları büyük bir ilgi göstererek, koltukları doldurdular. Halk müziği parçalarına eşlik ederek, anlamlı bir akşam yaşadılar.

İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç, Başhekim Yardımcısı Op.Dr.Yalçın Tamer, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya, İdari ve Mali İşler Müdürü Feti Yirmibeş ve hastane yönetimi de katılım sağladı

Konserin açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Sadullah Kıvanç Tunç “İzmit Seka Devlet Hastanesi olarak bu sene ikincisini düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Korodaki arkadaşlarımıza da medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bizleri dinlemek için buraya gelen başta tüm misafirlerimize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız “ diyerek konsere olan ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı THM Öğretim Görevlisi ve THM Korosu Şefi Nuray Polat önderliğinde çalışmalarına başlayan İzmit Seka Devlet Hastanesi Sağlık Korosu bu sene ikincisinizi düzenlediği Tıp Haftası Özel Konseriyle dinleyenleri büyüledi.

İzmit Seka Devlet Hastanesi Sağlık Korosu ; İlk Konseri, sağlık çalışanlarının seslendirdiği Türk Halk Müziğinin nadide şarkılarıyla devam etti. Katılımcıların zevkle dinlediği konser sonunda Başhekim Sadullah Kıvanç Tunç, koro şefi Nuray Polat’a çiçek takdim ederek koro üyesi çalışma arkadaşlarını tebrik etti.
Bu haber 4556 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gizemli salgın!

Gizemli salgın!

Giderek yayılıyor

“DOMUZ GRİBİ MEVSİMSEL GRİBE DÖNÜŞTÜ”

“DOMUZ GRİBİ MEVSİMSEL GRİBE DÖNÜŞTÜ”

Uz. Dr. Özel “Grip, Mevsimsel grip ,Domuz gribi Aynı ”

386 üründe taklit ve tağşiş var!

386 üründe taklit ve tağşiş var!

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit, tağşiş veya ilaç etken maddesi tespit edilen toplam 229 firmaya ait 386 parti ürünü kamuoyuyla paylaştı.

İzmit'te Domuz gribi paniği

İzmit'te Domuz gribi paniği

Genç kadın Domuz gribinden mi öldü?

Borcun varsa tedavi yok

Borcun varsa tedavi yok

Vatandaşın derdinden anlayan yok

Ne kadar çok kanser hastamız var...

Ne kadar çok kanser hastamız var...

Bu sayı sadece Büyükşehirden

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ