21 Mart 2019 Perşembe 19:37
 
Öncekiler Sonrakiler

‘İZMİT GENÇLİĞİ HAZIR’

‘İzmit Gençliği Hazır’
23 Nisan 2018 Pazartesi 15:45

Seçim çalışmaları kapsamında Fevziye Camii önü Yürüyüş Yolu’nda ilk standını kuran AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları, çocuklara yüz boyama, balon ve bayrak dağıttı.

Parti yöneticilerinin katılımıyla vatandaşlara limonata ikramında bulunan AK parti Gençlik Kolları, ‘İzmit Gençliği Hazır’ sloganıyla da stant başında hazır bulundu. Seçim boyunca açık kalacağı belirtilen standa AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK parti İlçe Başkanı Hasan Ayaz, parti kadın ve gençlik kolları temsilcileri ve çok sayıda parti üyeleri katılım gösterdi.


Haber: Burcu Nazlı


Açılan stantta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elini uzatarak selam veren dev maketinin de yer alması vatandaşların ilgi odağı oldu. Makete yoğun ilgi gösteren vatandaşlar kendilerine sunulan ikramları alırken, maketle de fotoğraf çektirmek için sıraya girmesi de dikkat çekti.

Stantta kısa bir açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Seçime 62 gün kala ara vermeden gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza bugün bir yenisini daha ekledik.  Gençlik kollarımızın ‘İzmit Gençliği Hazır’ sloganıyla yola çıktığı bu stantta vatandaşlarımıza hem seçim çalışmalarımızı anlatıyoruz, hem de bizi tercih etmek isteyen gönüllü vatandaşlarımızı burada üye yapıyoruz. Bizler, bu seçime hazırız derken ezbere konuşmuyoruz. Biz gece- gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz.  Bu süreçte emeği geçen bütün partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle bu emeklerimizin karşılığını 25 Haziran sabahı net bir şekilde alacağız” diyerek hayırlı olması temennilerinde bulundu.Bu haber 974 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ