15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:47
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

“GENÇLERE VERİLEN DEĞERİN EN BÜYÜK ÖRNEĞİYİM”

“Gençlere verilen değerin en büyük örneğiyim”
26 Mayıs 2018 Cumartesi 10:42

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı ve aynı zamanda da ‘Türkiye’nin en genç milletvekili adayı’ olan 18 yaşındaki Elif Nur Bayram, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Genç Kürsü’ye konuk oldu.

AK Parti tarafından aday listesinin açıklanması sonrasında Kocaeli Milletvekili adayı gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram, Türkiye’nin en genç milletvekili adayı oldu. Ankara’da gerçekleştirilen aday tanıtım töreninde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yakın ilgi gören Elif Nur Bayram, seçim çalışmalarının startını da İzmit’te ilk kez oy kullanacak olan gençlerle bir araya gelerek verdi.


“Bu imkanı AK Parti sağladı”

İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve İzmit’te ilk kez oy kullanacak olan gençlerle iftar sonrası bir araya gelen Milletvekili adayı Elif Nur Bayram, “Türkiye’nin en genç milletvekili olduğum için çok mutluyum. Bana bu imkanı sağlayan sayın Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum”  diye konuştu.


“Gençlerin seçimi olacak”
AK Parti’nin gençlere verdiği değerin en büyük göstergesinin kendisinin aday gösterilmesi olduğunu belirten Elif Nur Bayram, “Gençliğe gerçek değeri sadece AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği hep birlikte görüyoruz. Sadece ben değil, birçok genç adayımız var. Bu seçim gençlerin seçimi olacak. Ve Türkiye’nin en iyi gençlik teşkilatlarından biri olan Kocaeli’de de gençler en büyük desteği verecek” ifadelerini kullandı.
Bu haber 507 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ