19 Mayıs 2019 Pazar 20:38
 
Öncekiler Sonrakiler

“KARTEPE DESTEĞİNİ VERECEK”

“Kartepe desteğini verecek”
23 Mayıs 2018 Çarşamba 10:10

11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mahalle çalışmalarına ve incelemesine devam ediyor.

Teravih Namazını öncesinde Acısu’da, namaz sonrasında İstasyon, Eşme ve Nusretiye Mahallesi’nde hemşehriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Aydın eşlik etti.  

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Türkiye’nin 24 Haziran seçimleri sonrasında yepyeni bir döneme gireceğiz. Kararlar daha hızlı alınacak. Türkiye o hantal yapıdan kurtulmuş olacak. İçeride ve dışarıda hem teröristlere karşı hem de bu ülkeyi yok etmek isteyenlere karşı müthiş bir mücadele veriyoruz. Bu seçim, onlara vereceğimiz en güzel cevap olacak. Halkımız her dönem bizlere desteğini göstermiştir. 24 Haziran seçimlerinde de gösterecektir. Başta teşkilatımız, milletvekilili adaylarımız ve gönüllülerimiz ile her zaman bu vatan için canla başla çalışmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

“Kartepe desteğini verecek”
“Kartepe her zaman AK Parti’ye destek verdi” diyen Başkan Hüseyin Üzülmez, “Yapılan rekor yatırımlarda hükümetimizin desteği büyük. Şimdi bu milletin adamıyla milletin bütünleşmesi 24 Haziran’da olacak. Biz Kartepe olarak kendimize inanıyoruz. Kendimize güveniyoruz” dedi.

“Sırtımızı dönmeyeceğiz”
İstek ve dilekleri dinleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan-ı Şerif ayında Kudüs’te yaşanan katliam ve ülkemizin üzerine oynanan oyunlara vurgu yaparak “Ne yazık ki mübarek Ramazan ayında Kudüs’de bir katliam yaşanıyor. Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı acıları bizde burada yaşıyoruz. Ölen öldürülen zulmedilen Müslümanlar olunca da bütün dünya üç maymunu oynamaya devam ediyor. Çığlıkları duymuyor, akan kanı görmüyor, misket bombalarını konuşmuyor” ifadelerini kullandı.
Bu haber 429 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ