23 Ekim 2018 Salı 13:52
 
  • 5,811 TL

  • 6,673 TL

  • 230,82 TL

  • 92.680

Öncekiler Sonrakiler

“KARTEPE DESTEĞİNİ VERECEK”

“Kartepe desteğini verecek”
23 Mayıs 2018 Çarşamba 10:10

11 Ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, mahalle çalışmalarına ve incelemesine devam ediyor.

Teravih Namazını öncesinde Acısu’da, namaz sonrasında İstasyon, Eşme ve Nusretiye Mahallesi’nde hemşehriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Aydın eşlik etti.  

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Türkiye’nin 24 Haziran seçimleri sonrasında yepyeni bir döneme gireceğiz. Kararlar daha hızlı alınacak. Türkiye o hantal yapıdan kurtulmuş olacak. İçeride ve dışarıda hem teröristlere karşı hem de bu ülkeyi yok etmek isteyenlere karşı müthiş bir mücadele veriyoruz. Bu seçim, onlara vereceğimiz en güzel cevap olacak. Halkımız her dönem bizlere desteğini göstermiştir. 24 Haziran seçimlerinde de gösterecektir. Başta teşkilatımız, milletvekilili adaylarımız ve gönüllülerimiz ile her zaman bu vatan için canla başla çalışmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

“Kartepe desteğini verecek”
“Kartepe her zaman AK Parti’ye destek verdi” diyen Başkan Hüseyin Üzülmez, “Yapılan rekor yatırımlarda hükümetimizin desteği büyük. Şimdi bu milletin adamıyla milletin bütünleşmesi 24 Haziran’da olacak. Biz Kartepe olarak kendimize inanıyoruz. Kendimize güveniyoruz” dedi.

“Sırtımızı dönmeyeceğiz”
İstek ve dilekleri dinleyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan-ı Şerif ayında Kudüs’te yaşanan katliam ve ülkemizin üzerine oynanan oyunlara vurgu yaparak “Ne yazık ki mübarek Ramazan ayında Kudüs’de bir katliam yaşanıyor. Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı acıları bizde burada yaşıyoruz. Ölen öldürülen zulmedilen Müslümanlar olunca da bütün dünya üç maymunu oynamaya devam ediyor. Çığlıkları duymuyor, akan kanı görmüyor, misket bombalarını konuşmuyor” ifadelerini kullandı.

"Tüm Müslümanlar için ‘Erdoğan’ demeliyiz”
24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçiminin Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dur demenin en iyi yolu olduğunu da dile getiren Başkan Üzülmez "24 Haziran'daki seçim, dünyadaki mevcut yapılanma, Türkiye üzerinde oynan oyunlara dur demek için büyük bir fırsattır. Ülkemizin menfaati, çocuklarımızın geleceği ve zulme uğrayan tüm Müslüman kardeşlerimiz için bir ve beraber olmalı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçip, dünyaya gereken mesajı vermeliyiz” şeklinde konuştu.

Bu haber 298 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Mimar Sinan cazibenin merkezi olacak'

'Mimar  Sinan cazibenin merkezi olacak'

Körfez ilçe Mimar Sinan Mahalle Muhtar Adayı Fatih Kahrıman; 'Mimar Sinan cazibenin merkezi olacak'

Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

 Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Yenişehir Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

Türkkan, Gebze'deki taş ocaklarını TBMM'ye taşıdı

Türkkan, Gebze'deki taş ocaklarını TBMM'ye taşıdı

İYİ Parti Grup başkanvekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan Gebze'deki taş ocaklatını TBMM'ye taşıdı.

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET