19 Kasım 2019 Salı 06:47

'DARICA’NIN GELECEĞİ’NE DAVETLİSİNİZ!'

'Darıca’nın Geleceği’ne davetlisiniz!'
01 Mart 2019 Cuma 12:50

.


CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk proje tanıtım toplantısına tüm Darıcalıları davet ederek, “Darıca’nın yeni döneminde güçlü, Darıcalıların hayatını kolaylaştıracak projelerin tanıtımına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Törk, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarını tüm hızıylasürdürüyor. 3 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan proje tanıtım toplantısına tüm vatandaşları davet eden Törk, “Ben Darıca’da doğdum, çocukluğum Darıca’da geçti.


Darca’nın sorunlarını bizzat kendim yaşadım. Bu sorunlara çözüm getirecek bir belediye başkanı olmak için aday oldum. Darıca’da elimden gelen tüm mücadeleyi son ana kadarvereceğim. Bizler artık şuanda 10 ilden daha büyük bir ilçe konumuna geldik. Ama ne yazık ki evraklarda ilçe gözüken Darıca birçok hizmetten mahrum. Vatandaşlarımızın bizlere vereceği görev ile emanetini yüklendiğimiz, vekaletini aldığımız her bir kardeşimizin emrindeve hizmetkarı olacağız.


DARICA’YA GIPTAYLA BAKACAKLAR
Darıca’nın eksikliklerini, sorunlarını biliyoruz. Bu eksikliklere ve sorunlara getirilecek çözümönerilerimizle birlikte bir proje tanıtım toplantısı yapacağız. Bize küçük projeler değil, büyük projeler yakışır. Tüm Darıcalıların yönetimde söz sahibi olduğu bir Darıca için çalışacağız.
Darıca’nın kaynaklarını sonuna kadar Darıcalıların hizmetine sunacağız. Almış olduğumeğitimle, 31 Mart’tan sonra güçlü, vizyonel, insanların gıptayla baktığı ve imrendiği, büyükhayallerinin olduğu projelerle Darıca bölgenin parlayan yıldızı olacak” diye konuştu.
Darıca’nın Geleceği’nin açıklanacağı proje tanıtım toplantısı 3 Mart Pazar günü saat 14.00’da Beyaz İnci Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Bu haber 587 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ