24 Ekim 2018 Çarşamba 00:46
 
  • 5,744 TL

  • 6,591 TL

  • 229,82 TL

  • 93.469

Öncekiler Sonrakiler

'DERTLERİNİZİ ANLATIN, SİZE İYİ GELELİM'

'Dertlerinizi anlatın, size İYİ gelelim'
29 Mayıs 2018 Salı 14:30

Kaman açıklamasını otobüs önünde yaptı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, haftalık olarak düzenlediği olağan basın toplantısını bu kez de Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirdi.


Haber: Burcu Nazlı


Açıklamasını, Türkiye genelinde gezici olarak gezen ve son durağı Kocaeli olan ‘Anlat Hemşerim, Dertleşelim’ otobüsü önünde yapan Serdar Kaman, “Bugün programı çerçevesinde bir araya geldik. Genel Merkezimizin başlatmış olduğu bir proje olan ve Türkiye’nin her yerine giden otobüsümüz bugün saat 11:00’da kentimize geldi. Bugün saat 17:30’a kadar meydanda kalacak olan otobüse vatandaşlarımızı dertleşmeye çağırıyoruz. Proje başkanımız Fatih Şeker ile birlikte İYİ Parti’nin milletle buluşmasını sağlamaya devam edeceğiz. Halkımız bizim için önemlidir. Otobüsümüz, 30 ile, 17 ilçeye uğramıştır. Seçim kampanyası çerçevesinde de iktidara aday olan partimizle, vatandaşların dertlerine ortak olmak ve onların dertlerini dinlemek için gelmiştir. Proje kapsamında vatandaşımız otobüsümüze gelerek, dertlerini iletebilmektedir. Burada alınan iletiler genel merkezde dikkate alınacaktır. Çözümler bulunacaktır. Bu proje daha önceki seçim kampanyalarından farklı olarak iyi parti tarafından uygulamaya konulmuştur. Ardından da diğer partilerde buna benzer örnekler görmeye başladık. İyi bir şey yaptığınız dikkat çekiyor. İYİ parti olarak vatandaşa Türkiye’nin geleceği İYİ partidir. Herşey İYİ olacak” ifadelerine yer verdi.“Hedefimiz susan Türkiye’yi konuşmaktır”

Proje koordinatörü Fatih Şeker ise, “Bu proje ile Türkiye genelindeki tüm vatandaşlarımıza ulaşarak, onların dertlerini kucakladığı bir partidir. Vatandaş konuşamaz hale gelmiştir. Hedefimiz susan Türkiye’yi konuşmaktır. Başta genel başkanımız ve cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener için buradayız. Hak, hukuk, adalet için buradayız. Kimse sahipsiz değildir. Birleşeceğiz, güçleneceğiniz bu sorunları aşacağız. Yüzünü güneşe dön Kocaeli, yüzünü güneşe dön Türkiye” dedi.


Otobüsün meydanda yerini almasının ardından verilen formlara vatandaşlar, sorulan sorulara yanıtlar vererek, şikayetlerini ve taleplerini yazdı.

Bu haber 1553 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Ayaz’dan sıcak ve samimi sohbet

Başkan Ayaz’dan sıcak ve samimi sohbet

.

Flormar işçilerine desteğe gittiler

Flormar işçilerine desteğe gittiler

TMMOB, DİAK, KESK ve TTB başkanları Flormar işçilerini ziyaret etti.

'Mimar Sinan cazibenin merkezi olacak'

'Mimar  Sinan cazibenin merkezi olacak'

Körfez ilçe Mimar Sinan Mahalle Muhtar Adayı Fatih Kahrıman; 'Mimar Sinan cazibenin merkezi olacak'

Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

 Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Yenişehir Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET