18 Ağustos 2018 Cumartesi 01:44
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

'DERTLERİNİZİ ANLATIN, SİZE İYİ GELELİM'

'Dertlerinizi anlatın, size İYİ gelelim'
29 Mayıs 2018 Salı 14:30

Kaman açıklamasını otobüs önünde yaptı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, haftalık olarak düzenlediği olağan basın toplantısını bu kez de Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirdi.


Haber: Burcu Nazlı


Açıklamasını, Türkiye genelinde gezici olarak gezen ve son durağı Kocaeli olan ‘Anlat Hemşerim, Dertleşelim’ otobüsü önünde yapan Serdar Kaman, “Bugün programı çerçevesinde bir araya geldik. Genel Merkezimizin başlatmış olduğu bir proje olan ve Türkiye’nin her yerine giden otobüsümüz bugün saat 11:00’da kentimize geldi. Bugün saat 17:30’a kadar meydanda kalacak olan otobüse vatandaşlarımızı dertleşmeye çağırıyoruz. Proje başkanımız Fatih Şeker ile birlikte İYİ Parti’nin milletle buluşmasını sağlamaya devam edeceğiz. Halkımız bizim için önemlidir. Otobüsümüz, 30 ile, 17 ilçeye uğramıştır. Seçim kampanyası çerçevesinde de iktidara aday olan partimizle, vatandaşların dertlerine ortak olmak ve onların dertlerini dinlemek için gelmiştir. Proje kapsamında vatandaşımız otobüsümüze gelerek, dertlerini iletebilmektedir. Burada alınan iletiler genel merkezde dikkate alınacaktır. Çözümler bulunacaktır. Bu proje daha önceki seçim kampanyalarından farklı olarak iyi parti tarafından uygulamaya konulmuştur. Ardından da diğer partilerde buna benzer örnekler görmeye başladık. İyi bir şey yaptığınız dikkat çekiyor. İYİ parti olarak vatandaşa Türkiye’nin geleceği İYİ partidir. Herşey İYİ olacak” ifadelerine yer verdi.“Hedefimiz susan Türkiye’yi konuşmaktır”

Proje koordinatörü Fatih Şeker ise, “Bu proje ile Türkiye genelindeki tüm vatandaşlarımıza ulaşarak, onların dertlerini kucakladığı bir partidir. Vatandaş konuşamaz hale gelmiştir. Hedefimiz susan Türkiye’yi konuşmaktır. Başta genel başkanımız ve cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener için buradayız. Hak, hukuk, adalet için buradayız. Kimse sahipsiz değildir. Birleşeceğiz, güçleneceğiniz bu sorunları aşacağız. Yüzünü güneşe dön Kocaeli, yüzünü güneşe dön Türkiye” dedi.


Otobüsün meydanda yerini almasının ardından verilen formlara vatandaşlar, sorulan sorulara yanıtlar vererek, şikayetlerini ve taleplerini yazdı.

Bu haber 893 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

'Büyük kongreye hazırız'

'Büyük kongreye hazırız'

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi.

'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

 'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme gerçekleştirdi.

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Kartepe’de faaliyet gösteren STK’lar, spor kulüpleri ve kanaat önderleri Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ